Mafia III

Mam pytanie? Jestem ulubiencem mafi. Chciał bym się dowiedzieć o czym będzie Mafia III ? Proszę komentować.
Nie wiem, czy tak ogólny temat już był. Ja osobiście nie znalazłem, więc ten chyba może zostać.

Przechodząc do sedna sprawy:

Mafia III jest wciąż dla nas wielką niewiadomą. Mozna wywnioskować, że faktycznie powstaje, gdyż od początku roku bardzo dużo się o niej mówi. Serwis TweakTown i kilka innych serwisów podały pod koniec kwietnia informacje, że Mafia III powinna zostać zapowiedziana na najbliższych targach E3, które odbędą się w czerwcu. Pojawiają się też informacje, że niewiele się zmieni w kontekście bohaterów pierwszoplanowych. Może je potwierdzać wpis Ricka Pasqualone, (Aktor podkładający głos Vito) w którym aktor informuje, że możemy się spodziewać w najbliższym czasie zapowiedzi Mafii III. TweakTown poinformował także, że na targach E3, porócz zapowiedzi może zostać zaprezentowany także Gameplay Trailer, co może oznaczać, że jeżeli Mafia III faktycznie powstaje, to prace są już w zaawansowanym stadium. Nie wiem na ile te informacje są prawdziwe, ale TweakTown nie zwykł ufać niepewnym przeciekom, więc może coś w tym jest i faktycznie doczekamy się Mafii III.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Wiadomo, że 2K Czech coś robi, ale czy to Mafia III, to nie wiadomo na 100%
Obrazek
cron