Mafia II na wzór Ojca Chrzestnego.

Witam :-D Zechciałbym się z Wami podzielić moimi "dziełami" które stworzyłem. Jak w temacie (Można się domyślić) wzorowałem się na obrazku z "Ojca Chrzestnego" \:/

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
\:/ Bardzo ciekawa praca. Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Interesująco to wygląda. Mam pytanko czy robiłeś coś podobnego z jedynką czy jeszcze nie?
A z tego co pamiętam to coś podobnego było w instrukcji do pierwszej mafii w oryginalnym opakowaniu gry . Taka rycina tyle, że był na niej Tommy. Ale nie jestem pewien.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Tak własnie jest. Tommy na tylnej wkładce.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades napisał(a):
\:/ Bardzo ciekawa praca. Od jakiego czasu zajmujesz się grafiką?

Grafika mnie kiedyś interesowała (Do dziś mnie interesuje ale już nie w tym samym stopniu) Nie jestem mistrzem jakiś fotomontaży, lecz zwykłym amatorem, i jak mam wolny czas lubię sobie coś stworzyć :mrgreen:

MadaraUchiha napisał(a):
Interesująco to wygląda. Mam pytanko czy robiłeś coś podobnego z jedynką czy jeszcze nie?
A z tego co pamiętam to coś podobnego było w instrukcji do pierwszej mafii w oryginalnym opakowaniu gry . Taka rycina tyle, że był na niej Tommy. Ale nie jestem pewien.

Cieszy mnie że zakreśliłem te słowo "Jeszcze". To był mój pierwszy projekt z takiego cyklu, i z pewnością na tym się nie skończy ;-)
Ja też jestem amatorem, też się tym interesowałem. I nie potrafię czegoś takiego zrobić żeby wyglądało dobrze.
Po tym co widzę mogę stwierdzić, że jesteś całkiem dobry. Więc nie bądź taki skromny, twórz dalej. Chwal się tym. Powodzenia ;-)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Potwierdzam słowa Hadesa:

Hades napisał(a):
Po tym co widzę mogę stwierdzić, że jesteś całkiem dobry.


Ja tam się nie bawię w coś czego nie potrafię dlatego szczerze mówiąc zdam się na ciebie jeśli chodzi o podobne fabrykanty :D
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
O to moje kolejne dzieło :-D Co sądzicie? :))

Obrazek
Nie podoba mi się ta pikseloza u góry. A na Vito nałożyłeś efekt dyfuzji gdy przechodziłeś na tryb monochroma. Spowodowało to masę kropek na twarzy i garniaku, wygląda to strasznie. No i złączyło mu brwi, za duży kontrast między oczami, moim zdaniem do poprawy. Acha, i czyść przy zwiększaniu kontrastu krawędzie. Tuż koło wieżowców pozostawiłeś artefakty. Nieco mniejsze są też widoczne w tej graficzce na dole w rogu.

Zamysł dobry, ale popracuj jeszcze nad tym. Wg. mnie efekt nie jest jeszcze zadowalający.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron