Mafia II Machinima Świąteczna

Witajcie, oto moja najnowsza produkcja, machinima świąteczna, specjalnie na wigilię, jak to u mnie tradycyjnie już od 2 lat.
Na te całe 6 minut filmu siedziałem cały grudzień, cały poprzedni tydzień, od rana do wieczora montowałem. Najwięcej nerwów zżarło mi wklejanie oraz maskowanie choinek, co musiałem robić poklatkowo, i tak wyszły strasznie słabo, bo 'latają'. Chciałem tu wrzucić zaraz po premierze, ale niestety z przyczyn technicznych mogę dopiero teraz. Chciałbym również podziękować Hadesowi, który pomagał mi przy scenariuszu, bo bez niego nie powstała by cała 2 scena oraz połowa trzeciej.
Zapraszam do oglądania ;-)

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No i nareszcie sobie obejrzę :D

- Z choinkami na ulicy git, nie mam się czego przyczepić. Ta w domu rzeczywiście lekko pływa, ale to nie jest problem ;)
- Niektóre ujęcia lekko sztucznawe
- Ciemna scena domowa, mogłeś popracować trochę nad oświetleniem
- Czemu Alice nie odpowiedziała mu od razu gdzie mieszka? Trochę sztucznie to wygląda, a obgadywaliśmy to...
- Reszta naprawdę spoko ;)

Mógłbyś mnie kiedyś wkręcić tez w dubbing, podobają mi się takie przedsięwzięcia ;)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Scena w domu miała być właśnie taka ciemna, nawet została trochę przyciemniona, aby było klimatycznie. Najlepiej by było jakby światło dawał sam kominek, ale tamtej lampy obok radia nie umiałem wyłączyć, i stwierdziłem, żeby już została ;-)
Alice od razu nie odpowiedziała, bo Joe jej uciekł do samochodu, aby ją zmotywować do pojechania z nim, a ona jeszcze się zastanawiała czy mówić mu czy nie. Faktycznie, możliwe, że nie wyszło to dobrze.
Co do dubbingu, to możesz na facebooku podesłać jakąś próbkę.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT: Nie chciałem tego samego dnia dawać drugiego posta.
Zrobiłem małego making of'a, który pokazuje niektóre ujęcia, w których jest najwięcej efektów.
Jak ktoś zainteresowany, to zapraszam ;-)

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek