Mafia II: Jimmy Wendeta-Misja-rozwalić irlandczyków i bar

Więc jak w temacie. W dodatku Jimmigo jest pewna misja, żeby zabić Irlandczków i zniszczyć bar... (Misja jest, gdy się ma około 44-47 % gry) Więc irlandczyków zabiłem a w barze wszystko porozwalałem i nic. Krzesła,szklanki,plakaty... No nic... Po prostu nie da się. Może Wy wiecie jak tą misje przejść ?
Najpierw umieść w tym temacie swój login STEAM, inaczej temat zostanie usunięty.
nivener napisał(a):
Najpierw umieść w tym temacie swój login STEAM, inaczej temat zostanie usunięty.


Ludzie, ja nie mam Steam -.- Ja gram na konsoli -.-
Najpierw prosisz o pomoc, nie podając żadnych informacji o platformie a następnie chamsko odnosisz się do osoby która zapytała o brakujące informacje... trochę kultury.
Quatrox napisał(a):
Najpierw prosisz o pomoc, nie podając żadnych informacji o platformie a następnie chamsko odnosisz się do osoby która zapytała o brakujące informacje... trochę kultury.


Przepraszam :/ Poniosło mnie ;(
Dzięki Quatrox, kolega chyba nie wie zbyt dużo o kulturze. Najpierw nie zapoznałeś się z zasadami panującymi w dziale, a potem jeszcze wyskakujesz z pretensją. Na następny raz trochę grzeczniej i od razu będzie lepsza atmosfera ;)
cron