Mafia II - jaka okładka?

Jeśli chodzi o czerwone akcenty, to może taka.

Obrazek

Doskonała nie jest, ale przede wszystkim chodziło mi o nawiązanie do okładki pierwszej Mafii
Nio nio... ale hm .. ja stawiam stylizacje ... to z choinką kilka stron wcześniej jest super :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ludzie... co wy wiecie o okładkach. Tak się składa ze jestem designerem 2k czech od okładki mafii 2
Jesteście jednymi z nielicznych którzy pierwsi ją zobaczą...
Przekazuje wam ten zaszczyt!

Obrazek
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Cukier napisał(a):
Tak się składa ze jestem designerem 2k czech od okładki mafii 2


To życz im ode mnie powodzenia w sprzedaży gry z taką okładką ;-)
Cukier napisał(a):
Ludzie... co wy wiecie o okładkach. Tak się składa ze jestem designerem 2k czech od okładki mafii 2


Powiem wam jedno, nigdy nie kupię Mafii 2 :lol:
muore il bandito, la mafia vive
no, no. wkoncu jakas oryginalna okładka xD
Murphy był optymistą.
Nawet podobni do głównych bohaterów :-D
Wydaje mi się, że okładka drugiej części, nie będzie miała nic wspólnego z pierwszą ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Może odkop ale znalazłem na allegro przedsprzedaż i tam była taka okładka :
i taka by mi odpowiadała by !
Obrazek
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Taka okładka jest prawie wszędzie gdzie jest pre-order Mafii II. Poza tym jest tak jakby trochę... pusta.

mafia-ii-jaka-okladka-t497-15.html#p7495
Ja znalazłem pare innych która wam się podoba ?? : Obrazek
Obrazek A ta najbardziej mi się spodobała oraz ten napis z tylu :D Obrazek
MAFIA II ;***
Gigabite GA-P35-DS3L.Kingmax DDR2 4gb Pc800,Core2Duo 4400 2,0Ghz,Zalman CNPS10X Flex+ Revoltec 2x120mm,GeForce Gtx260 GainwardModecom 620W Carbon
Niezłe, ale nie sądze aby na okładce pojawiły się osoby z pierwszej części.
muore il bandito, la mafia vive
No fajne, ale nie ma okładki na PC. To może jednak będzie okładka, którą wykonał Cukier? ;-) Bang bang bang! :mrgreen:
Obrazek
Ta trzecia mi się podoba. Ale taka byłaby możliwa tylko wtedy, jeśli wątek kręciłby się wokół tych dwóch osób.
Obrazek Obrazek
MAFIA II ;***
Gigabite GA-P35-DS3L.Kingmax DDR2 4gb Pc800,Core2Duo 4400 2,0Ghz,Zalman CNPS10X Flex+ Revoltec 2x120mm,GeForce Gtx260 GainwardModecom 620W Carbon
Ta druga mnie rozwaliła... ^^ Na dole Illusion Softworks... Czyli tej okładki na pewno nie będzie ;-)
Obrazek
cron