Mafia II - Jak "latać" po mapie.

Hejka.
Otóż mam problem który mnie od dłuższego czasu męczy,mianowicie jakim programem,komendą w LUA,jak zwał tak zwał,można latać po mapie tzn. że Vito unosi się w powietrzy i można sobie np. "podlecieć" do jakiegoś miejsca gdzie normalnie nie da rady się wspiąć czy coś.Może to trochę głupie pytanie ale prawdopodobnie odkryłem coś przełomowego , ale jak to się mówi "nie chwal dnia przed zachodem słońca" :-)

Czekam na pomoc ;-)
Wie ktoś ? :-P
Hmm. Też nie wiem.. Ale sam bym skorzystał. Nie zwiedzał bym miasta tylko te miasto z 1 rodziału. Twórcy go nie skasowali tylko ustawili berki... Ach ale ja bym chciał pozwiedzać te wycięte miasto
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
@up
Teoretycznie można je zwiedzić zanim wejdziemy do tego budynku przez okno, wystarczy wszystkich przed budynkiem wybić i można zwiedzać :mrgreen: Jest tam pare uliczek, niestety ślepych. Wątpię, że twórcy zrobili coś w miejscu, gdzie nie da się dojść :k
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
up: To akurat sprawdziłem.. Jednak wiedząc ,że wycieli te miasto.. W uliczkach były takie.. Jak to nazwać.. Kartony?? Przez które nie dało się przejść.. Jednak cz dało by się tam dolecieć ??
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.