Mafia II Gta Five Textures alpha WIP

Witam jestem nowy więc może napoczątek dzien dobry wszystkim ! może nie co o sobie jestem krzysiek ;p mam 22 lata lubie grafike komputerową a więc lubie sie w tym bawić,dor rzeczy.

Tak sobie myślałem że odświeże sobie naszą kochaną przyszarzałą mafie i poprzenosze z GTA V troche textur prosze zrozumiec to wczesne podejscie robie dopiero to pare dni i chciał bym sie troche pochwalić i chciał bym może też nawiązać z wami współprace :)



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
1. Pisz normalnym stylem tekstu. I popracuj nad pisownią elektroniczną.
2.
expert192 napisał(a):
Witam jestem nowy więc może napoczątek dzien dobry wszystkim ! może nie co o sobie jestem krzysiek ;p mam 22 lata lubie grafike komputerową a więc lubie sie w tym bawić,dor rzeczy.

Forum umożliwia przywitanie się z innymi powitania-f20.html

Na czym konkretnie polega ten projekt? Tylko tekstury, czy animacje itp.? No bo to, co zaprezentwałeś to trochę taki czeski film. Ja tu widzę tylko reklamę moda.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tekturki zostały nieco zmienione, coś jeszcze? jakieś animacje dodane, pojazdy, bronie? czy to tylko takie dla reklamy?
Obrazek
Grałem, więc wiem, że GTA V jest graficznie na bardzo wysokim poziomie. Jednak grałem tylko godzinę u kumpla. Jakie tekstury zmieniłeś? Bo widzę tylko nowe drogi. Jak to zrobiłeś? Przecież GTA V PC jeszcze nie ma. Sam je robiłęeś?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
żadnej reklamy :)
textury dróg chodników trawa czy inne rzeczy narazie robie 3 dni wiec dużo roboty przedemną,pojazdy bede konwerterował oczywiście wszystko jest czasochłonne co pytania skad mam textury odowiadam ze rozpakowałem między innymi obraz gta z Xboxa :)
Możesz powiedzieć jak zdobyłeś obraz z tej płyty?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
poprzez zgranie jak wiadomo
Dopiero początki, więc nie ma o co się spinać. To coś na podobiznę Footpath & Road Mod do jedynki, który można tutaj pobrać ze strony. I też zmienia tylko chodniki i drogi.
Co do tego tutaj to może ciut za nowocześnie jak na ten klimat i gdyby były jeszcze samochody z tego okresu i ubiór przechodniów w obecnych czasach to by było naprawdę GTA V w Mafii II :-D A tak na serio to zobaczymy jak to się rozwinie.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
rozwijam rozwijam ;)
No, na początek wygląda ciekawie. Jestem ciekawy co dalej wyjdzie, czekam na dalsze informacje.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Taka rada: w GTA V jesteśmy w Los Santos. LS jest miastem skąpanym w słońcu. w Mafii 2 jesteśmy w Empire Bay. EB jest wzorowane na ponurym Nowym Yorku, więc takie jasne tekstury mogą być troszkę nieklimatyczne.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
@UP
Co racja to racja...

Do EB pasowały by jak ulał tekstury z GTA IV , klimat by się zgadzał (oba miasta wzorowane na NY i oba ponure).
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Ja tam mimo wszystko wierzę w kolegę, że nie wrzuci takich normalnych czystych tekstur, które będą biły po oczach tylko odpowiednio je znormalizuje pod klimat miasta, np. trochę mniej koloru czy trochę inne barwy. Warto też pamiętać, że najwięcej zależy od oświetlenia, to ono buduje klimat czy miasto jest ponure czy rozpływa się w słońcu :)
Mimo to, jak teraz dopiero zauważyłem średnio pasuje ulica rodem z Hollywood w dzielnicy biedoty, gdzie rozpada się płot, a domy wyglądają jak po spaleniu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
expert192 napisał(a):
pojazdy bede konwerterował


No jestem ciekaw , bo jak na razie nie ma żadnego programu lub pluginu do konwertowania pojazdów do Mafii 2 ;)
chłopaki cierpliwości w dzielnicy biedy już jest ulica inna mocno podziurawiona i zniszczona klimat niesamowity co do kolegi który napisał ze z gta iV hm tam textury sa w niskiej rodzielczosci i rozmazane, plugin jest do konwerterowania starczyło dobrze poszukać,niebawem wrzuce screeny lub jeśli czas pozwoli (praca,naprawa samochodu) to nagram jakiś gameplay pozdrawiam wszystkich serdecznie :)