Mafia II do gta IV

Witam , planuję zrobić modyfikacje do gta IV która będzie odwzorowywać Mafie II. Lecz nie wiem jak wyciagnąc pojazdy z mafi II i przekonwertować do GTA IV , czy wgl się da ? , poza pojazdami to dzwiek pojazdów oczywiscie i inne tekstury drogi itp, Oczywiście to nie bedzie przypominało mafie II gdyż chce zroić cos innego potrzebuje tylko pojazdow i tekstur , żeby nie robić od początku ale klimat bezie przypominał mafie.
Porywasz się z motyką na słońce, z mojego dużego doświadczenia podpowiem Ci że pomysł znudzi Ci się po kilku próbach przerzucenia czegokolwiek.
Bez przesady to chyba nie może byc nie do zrobienia , jestem osoba która do końca robi i sie nie poddaje. Więc mógłbym spróbować , na początek coś bym sam kombinowal ale potem może by mi ktoś pomógł. Zawsze można spróbować, nie ma rzeczy nie możliwych.
Stary my cie nie zniechęcamy czy coś , tylko na forum było już wielu gości z podobnymi planami , no i ani jeden nie ujżał prawie światła dziennego,ja ci życzę powodzenia przy tym modzie,ale po pierwsze o ile pamiętam nie skonwertujesz modelu z mafii 2 do gta 4 bo modele nie zostały jeszcze "rozszyfrowane",po 2-gie jest naprawdę dużo roboty,a jedna osoba będzie mogła lekko tego nie ogarnąć.
Quatrox napisał(a):
Porywasz się z motyką na słońce, z mojego dużego doświadczenia podpowiem Ci że pomysł znudzi Ci się po kilku próbach przerzucenia czegokolwiek.




Ja dorzucę swoje 2 grosze. Też kiedyś miałem wspaniały plan zrobienia moda do Mafii I. Miał być to Blues Brothers Mod. Niby też mało pracy , parę tekstur muzyka i tow wszystko . Jak się okazało bo 2 dniach zapał do pracy zmalał do zera :)) Nie polecam rozpoczynać przygody z modami no chyba że jesteś super programistą i znasz się na rzeczy. Po prostu modów jest cała masa a i tak ludzie grają chwilę i wracają do oryginalnej wersji gry ;-)
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT