Mafia II - Crash po 10 - 15 minutach gry.

Witajcie :] Wypada sie przywitać bo jest to mój pierwszy post na forum. Zainteresowałem się tym forum dlatego że zaczynam przygode z Mafią po raz trzeci i może dowiem się czegoś więcej lub znajde jakieś ciekawe modyfikacje :] Ale do rzeczy: Włączyłem dzisiaj Wendette Jimmiego, pograłem chwile po czym gra wywaliła błąd "Mafia II launcher przestał działać". Chciałem poszukać rozwiązania u wójka google, jednak po włączeniu przeglądarki, w jej oknie zaczęły wyskakiwać jakieś kolorowe kwadraty i inny tego typu stuff :x Żeby włączyć gre jeszcze raz musiałem uruchomić ponownie komputer. Próbowałem grać kilka razy jednak zwasze gre przerywa jakiś błąd, bo gra losowo wybiera sobie "nazwe modułu z błędem. Raz to jest mafia2.exe a czasami Physxcore.dll. Treść błędu z mafia2.exe:

Kod:
Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:   APPCRASH
  Nazwa aplikacji:   mafia2.exe
  Wersja aplikacji:   1.0.0.1
  Sygnatura czasowa aplikacji:   4cc182e0
  Nazwa modułu z błędem:   mafia2.exe
  Wersja modułu z błędem:   1.0.0.1
  Sygnatura czasowa modułu z błędem:   4cc182e0
  Kod wyjątku:   c0000005
  Przesunięcie wyjątku:   0026273f
  Wersja systemu operacyjnego:   6.1.7601.2.1.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych:   1045
  Dodatkowe informacje 1:   0a9e
  Dodatkowe informacje 2:   0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  Dodatkowe informacje 3:   0a9e
  Dodatkowe informacje 4:   0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789


Spec kompa:
Procek AMD Phenom II X4 840 Processor 3.20Ghz
8GB Ram
Grafika Nvidia GT430 1GB (z lekka bullshit xd)
Windows 7 64bit

Próbowałem przeinstalowywać Physx, DirectX ale nic to nie dało. Gra chodzi dość płynnie nawet na wysokich jednak ten błąd nie daje mi grać.
1. login do steam
2. Śmierdzi mi tu piratem
3. Jeśli dobrze wyczułem to nie uzyskasz odpowiedzi :lol: (a znam się troszkę na tych "błędach" w Mafii 2 )

Ostrzeżenie +1 - zabawa w moderatora. Posty raportujemy takim fajnym przyciskiem "zgłoś", a nie piszemy w temacie - niv
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Podaj swój login do Steam, inaczej nie uzyskasz pomocy, a temat wyląduje w koszu.
Naprawiłem ten problem :) Okazało się że błędy były powodowane, najnowszymi sterownikami. Zainstalowałem starsze i da sie normalnie grać ^^ Dzięki za chęci, temat można zamknąć.

EDIT: Mówie o sterach do karty graf.
cron