Mafia II "Błąd tworzenia danych profilu..."

Witam wszystkich mam problem z Mafia II a mianowicie, kupiłem dzisiaj na Steam'ie grę Mafie II po zainstalowaniu wszystkiego uruchomiłem grę i mam "Dostosuj jasność tak, by logo było ledwo widoczne". Po czym klikam Zastosuj i pojawia mi się Ostrzeżenie "Błąd tworzenia danych profilu. Wybierz POWTÓRZ, by powtórzyć próbę zapisu, lub OPUŚĆ GRĘ, by wyjść z gry". Gdy klikam potwórz znowu jest dostosuj jasność i znowu zastosuj i znowu Ostrzeżenie i w kółko i to samo, nie wiem w czym tkwi problem sprawdzałem spójność plików ale też nic nie pomogło, myślę, że odpowiednio trafiłem i mi pomożecie z tym problemem przeszukałem na internecie i też nic nie znalazłem jedynie wzmianka była o Demo Mafii II, że jak ktoś miał na steam'ie to tak się dzieję ale robiłem jak pisali i nic nie pomogło. Podeślę jeszcze wam Screen'a tego problemu http://www87.zippyshare.com/v/Gf56yokC/file.html Pozdrawiam
Gra nie może sobie poradzić ze stworzeniem plików w odpowiednim miejscu. Zapisy i konfiguracja są w C:\Users\[NAZWA_UŻYTKOWNIKA]\AppData\Local\2K Games\Mafia II.

Wyjaśnień może być kilka:
1. Problem z uprawnieniami folderu w tym miejscu.
2. Twój antywirus blokuje procesowi gry tworzenie plików.
3. Być może jakiś wirus blokuje dostęp.
4. Jakiś problem z dyskiem.

Ad. 2.
Wyłącz ochronę antywirusa i spróbuj ponownie. Możesz też spróbować dodać aplikację Mafii II do wyjątków.

Ad. 3.
Jesteś pewien, że masz czysty system? Przeskanuj go sobie czymś niezależnym, np. HitmanPro i Malwarebytes.

Ad. 4.
Uruchom sprawdzanie dysku.
a) Uruchom cmd.exe jako administrator.
b) Wpisz komendę i naciśnij Enter:
Kod:
chkdsk C: /f
(gdzie C: to litera dysku)
Jeśli nie będzie mógł zablokować dysku, zapyta cię czy przeskanować go przy uruchomieniu komputera. Zgódź się (będziesz musiał nacisnąć Y albo T i nacisnąć Enter) i uruchom komputer ponownie.

Jeszcze pytanie - jakiego systemu używasz? Zainstalowałeś najnowsze aktualizacje?