Mafia II 40' Summer Mod

Kto, twoim zdaniem powinien być protagonistą w modzie?
92% (23)
8% (2)
Liczba głosów: 25
Witam. Chciałbym przedstawić moją kolejną modyfikację do gry Mafia II. Mod jest ukończony w ok. 20%. Celem modyfikacji jest wprowadzenie lat 40 w lecie, w którym jak wiemy królują lata 50, co nieco obniża klimat mafijny. Nie jest to kolejny soundtrack, lecz znacznie bardziej rozbudowana modyfikacja. W sumie, to chodzi o auta, muzykę w radiu, newsy radiowe, a także plakaty na ścianach i ogólne smaczki takie jak np. rozmowy o wojnie na ulicy, przelatujące floty samolotów wojskowych itp. W dalszym stadium rozwoju moda planuję osadzenie Jimmy'ego jako protagonistę, czyli postać, którą można sterować. Tylko Jimmy się do tego nadaje, bo może nosić te same ciuchy, co vito i wykonuje te same animacje podczas bójek itp. Udało mi się osadzić Jimmy'ego na razie tylko w jednej misji.
Screeny:

Kiedy można się spodziewać moda? Na pewno nie prędzej, niż w lipcu, bo od 7 stycznia wracam do pracy i będę go robił tylko w wolnym czasie, a samo szukanie plików odpowiadających za poszczególne elementy trwa bardzo długo, że o ich edycji już nie wspomnę.
Napiszcie, co sądzicie o modzie i co ewentualnie można by dodać/wyciąć
UWAGA!!!
Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o ochronie praw autorskich (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83) zastrzegam sobie wyłączne prawo do wykonywania projektów przeze mnie rozpoczętych. Nie dotyczy to sytuacji, gdy dobrowolnie zrzekam się całego* projektu lub jego części.** Zastrzegam sobie pełne prawa autorskie do moich projektów, których się nie zrzekłem w całości.***
*Może to nastąpić, gdy ogólne wykonanie projektu nie będzie możliwe z powodu braku czasu, bądź wystąpienia losowych okoliczności uniemożliwiających mi jego wykonanie. W takich przypadkach wyznaczam chętnego użytkownika, który wykona projekt za mnie.
**Zakazane jest odbieranie mi projektu w całości, gdy zrzeknę się tylko jego części.
***Dzieci neostrady chcące się dowartościować poprzez odebranie mi moich projektów bez mojej zgody informuję, że w tym kraju jest to nielegalne. A jeżeli się to nie podoba, to niech szukają szczęścia gdzie indziej. Najlepiej na Madagaskarze, albo w Bombaju
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Fajny pomysł, trzeba przyznać. Również bardziej podobają mi się lata 40, szczególnie samochody z tamtego okresu. Fajnie by było poszaleć w latach 40-tych latem.
Przyczepiłbym się jedynie do postaci Jimmiego, jako protagonisty. Mnie bynajmniej on irytuje nawet na samo spojrzenie w jego łysą glacę ;-) Z resztą, ciągle mam te wspomnienia z niezbyt udanych dodatków, w jakich jego postacią mieliśmy "zaszczyt" pokierować.
Jak już modyfikacja ujrzy światło dzienne, bez wymiany modelu protagonisty (w celu przetestowania moda) się nie obędzie ;) Trzymam jednak kciuki.
Sam pomysł bardzo fajny, jeśli zatroszczysz się również o szczegóły to super. Będę czekał, ale zaś jeśli chodzi o Jimmy'ego to trochę popsuje fabułę, jednak Vito to Vito, a po co zmieniać głównego bohatera.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mam już zarys moda. Prace na razie jakby stoją, ale coś powinno ruszyć.
Podczas rozgrywki w latach 50 będziemy mogli korzystać z następujących pojazdów:
-Culver Empire
-Culver Empire Police Special
-Lassiter Series 69
-Shubert 38
-Shubert 38 Taxi
-Shubert 38 Panel
-Shubert 38 Hearse
-Shubert Series AB
-Shubert Pickup
-Smith Coupe
-Smith Deluxe Station Wagon
-Smith V8
-Smith Truck
-Walter Coupe
-Walter Utility
-Jefferson Provincial (To autko będzie w wersji cabriolet)
-Cossac (Gratka dla tych, co chcą łatwo zarobić. To auto w dokach kosztuje 7500$)
-Quicksilver Windsor (Prototypy powstały ponoć już w 1946r., więc zostawię to auto.)
Jeżeli chodzi o auta, to by było na tyle. Teraz o radiu słów parę:
Empire central - Będę robił wszystko od podstaw
Delta Radio - Wrzucenie nutek z delta lata 40 do 50, czyli blues, jazz itp. (Można uznać za zrobione)
Classic - Utwory z pierwszej części. Skorzystam z New Soundtrack Mod. (Można uznać za zrobione)
Newsy radiowe - Będą podmienione, więc też nie będzie nawet słowa o latach 50.
Kwestię otoczenia i tym podobnych rozwiążę na samym końcu prac.
Do rozstrzygnięcia pozostaje kwestia protagonisty, a zależy mi na waszym zdaniu. Żeby uniknąć zaśmiecania tematu postami w stylu ''Wybieram Vito/Wybieram Jimmy'ego'', umieszczam w temacie ankietę.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Rozumiem że to będzie Jimmy z głosem Vito? Myślałem że zrobisz jakieś nowe misje a nie zmienisz model Vito i dasz Jimmy'ego do starych misji :P
muore il bandito, la mafia vive
Mnich, nie wiem, czy to będzie jimmy, czy Vito. To jest jeszcze do rozstrzygnięcia. A co do nowych misji, to jeszcze o tym nie myślałem.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ciekawy projekt. Na pewno fajnie by to wyglądało :-) . Wolałbym Vito jako protagonistę, jakoś nie leży mi ten Jimmy...
Obrazek They never fight alone...
Hm, ciekawy pomysł na mod. Musiałbyś jednak dokładnie poszperać w dialogach by poprawnie ''przekłamać'' daty. Do tego dochodzą cutscenki z więzienia, które wskazują wyraźnie na zwolnienie Vito w latach 50. Bez zapewnienia spójności fabularnej moda nie będzie on (przynajmniej dla mnie) atrakcyjny. Pomysł ma duży potencjał, nie chciałbym by skończyło się na powierzchownej nakładce.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Projekt zawieszony do odwołania. Przyczyna: Brak czasu, Praca, Obowiązki rodzinne. Może jeszcze w tym roku go ukończę.
Tom
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Jak czytałem to całkiem spora modyfikacja, szkoda że zawieszasz ją.
Ja uważam że Jimmy będzie idealnym na głównego bohatera gdyż jego wygląd jest taki psychopatyczny, Vito jak Vito jednak mi on tam nie pasuje :-)
Obrazek
Lepiej skupić się na elementach Free roam i zadaniach dodatkowych np. zrobić 3 misje z rozwalaniem sklepów do zarabiania forsy(oczywiście by się zapętlały jak Drug Wars w TBOGT).
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Z dniem 4 Maja 2015 roku prace nad modem znowu ruszyły. Idą powoli, dlatego premiera wstępnie przewidziana jest na Listopad 2015 roku. Jeżeli macie jakieś pomysły na urozmaicenie tej modyfikacji, to piszcie w temacie.
Obrazek
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Elo
Możesz podasz linka do ściągnięcia tego moda bo chętnie bym zagrał w inną historię?
I jeszcze jedno pytanie mógłbym tego moda nagrać na YT?
Czy sobie tego nie życzysz?
cron