Mafia I, II, (ocenzurowano) - co dalej?

Po genialnej i zapadającej w pamięć Mafii I, ślicznej i dopracowanej II oraz smrodliwym kleksie pod tytułem Mafia III - czego oczekujecie od twórców tej serii? Co wolelibyście bardziej:

- Mafia IV w latach '80 XX w. - klimaty z GTA VC, ale bardziej przykładające się do ciekawie opowiedzianej opowieści z interesującymi postaciami,
- Mafia IV - skok w przeszłość do lat 20 i 30, inna historia, inne miasto, powrót do korzeni
- Mafia I - remake - Mafia I stworzona od podstaw, na dopracowanym silniku graficznym z M II, nagranymi na nowo dialogami, cutscenkami - ta sama historia, te same misje, jednak ciesząca oko grafika i lepiej zagrane dialogi
- Mafia III moda na sukces - kontynuacja perypetii protagonisty z (ekhem) 3 części serii, inne miasto w latach 70 lub 80
- the end - koniec z nowymi Mafiami, oczekiwanie co najwyżej na remake/remaster pierwszej części
- coś innego?
Zdecydowanie powrót do pierwszej połowy XX wieku , akcja gry mogła by zacząć w późnych latach 20 i trwać do wczesnych lata 50 mogliśmy by odwiedzić trzy miasta każde w innym okresie co do remake Mafia I to nie widzę tego ta gra jest świetna w takiej formie jaka jest i zbudowanie jej od podstaw to był by typowy przerost formy nad treścią jedyne co bym chciał to poprawienie tekstur w grze. Co do innych ram czasowych to nie jetem nimi zainteresowany
Ja osobiście bym chciał powrotu do lat 20 w IV Mafii i Remaka Mafii I
Według wycieków Mafia 4 ma pojawić się w 2021 roku , akcja gry ma dziać się w Las Vegas w latach 70. rozpocząć tam, gdzie zakończyła się część 3. Gracz wciela się w nowego bohatera . Jako część włoskiego motłochu w złotych latach zorganizowanej przestępczości w Vegas, możesz oczywiście spodziewać się przygody w stylu filmu Scorsese. Mówi się, że świat gry jest ogromny, a historia powinna trwać dekadę.

Pewien TheTruthTeller1985 opublikował post w którym mówił o niektórych szczegółach na temat Mafii 4 . Według niego, jego informacje pochodzą z trzech wiarygodnych źródeł: dwóch byłych pracowników Hangaru 13 i dziennikarza.


Z kolei czeskie studio, które nie jest zaangażowane w prace nad Mafią 4, pracuje nad remasterem Mafii 2 . Podstawą tego jest także nowa wersja silnika graficznego zastosowana w części 4. Potwierdzenie i szczegółowe informacje o nowym wydaniu już wkrótce.

Źródło:https://mafia-daily.net/2019/11/leak-mafia-4-soll-im-las-vegas-der-70er-jahre-spielen-und-2021-erscheinen-vermeintliche-details-bekannt/


Jak wiemy Take Two Interactive w zeszłym roku zarejestrowało znak towarowy odnoszący się do cyklu Mafia.
A teraz firma ujawniła, że studio Hangar 13, odpowiedzialne właśnie za Mafię III, w ciągu kilku najbliższych miesięcy pokaże nam nową grę.

Źródło:https://twitter.com/shinobi602/status/1225549565392277504?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1225549565392277504&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.gry-online.pl%2Fnewsroom%2Fnadchodzi-mafia-4-studio-hangar-13-szykuje-sie-do-zapowiedzi-nowe%2Fzd1d5c0

Czyżby chodziło o Mafię IV ?
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Kilka dni temu wyciekła informacja o remasterze mafii 2. Może to być prawda to co napisałeś
Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo.
"W najnowszym przecieku stwierdzono, że gra Mafia 4 jest obecnie w fazie rozwoju i najwyraźniej jej akcja rozgrywa się w Las Vegas i będzie podążać za brudnym policjantem Hainem, który wdaje się w oszustwo hazardowe.
Kolejna gra Mafia nie została jeszcze ogłoszona przez wydawcę 2K Games, ale można założyć, że pomimo rozczarowującej gry Mafia 3, Mafia 4 obecnie jest w fazie rozwoju. Dziś mamy pierwsze szczegóły dotyczące gry dzięki wyciekowi z Reddita.

Przeciek twierdzi, że ma bliskiego krewnego, który pracuje w ESRB w Kanadzie, przeglądając skrypty tekstowe z gier. Większość nieruchomości jest pod nazwami kodowymi, ale będąc zapalonym graczem, osobie udało się zrozumieć, że jest to skrypt z gry mafijnej.

Jego nazwa to Sam Boyd 4, którą uważają za Mafię 4. Akcja gry nosi nazwę kodową Saint Fortuna, która obejmuje również Las Vegas i Lost Haven. Historia będzie się toczyć w wielu okresach.
Głównym bohaterem gry jest brudny policjant imieniem Hain, który wcześnie angażuje się w oszustwo hazardowe. Dodatkowo, gra jest bardzo rozgałęziona, jeśli chodzi o to, kim chcesz, aby Hain był, rozprawienie się z mafią lub dołączenie do nich.

W grze występuje również drugoplanowy bohater, który jest sędzią w Lost Haven, którego misje będą polegały na procesach gangsterów, karierę rozciąga się od lat 40. do 80.
Brzmi to rzeczywiście wiarygodnie, ale do czasu oficjalnego ogłoszenia, proszę wziąć te rewelacje z przymrużeniem oka, ponieważ to tylko wyciek z Reddita i nic więcej."

Źródło:https://www.altchar.com/game-news/first-mafia-4-details-reportedly-leak-online-set-in-las-vegas-features-two-protagonists-avucB6x3x4ex?fbclid=IwAR0F2dE0mghy1aNVuCMQ_2Y_lcM-JjV8H66dHiHSEIQQIXZp8NyJneEKM28
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo