Mafia edycja ostateczna- problem z uruchomieniem

Nie mogę uruchomić gry. Przy pierwszej próbie uruchomienia miałem problem już z działaniem samego lunchera ale windows znalazł rozwiązanie problemu i pomimo że w luncherze nie mogłem wejść w opcje to mogę włączyć grę ale niestety nie do końca... Jak już wybiorę tryb rozgrywki i rozpoczynam opowieść to wywala mnie na filmiku zaraz po pojawieniu się napisu HANGAR 13, próbowałem pominąć filmik ale i tak się wyłączyło.
Wiecie co w takiej sytuacji mogę zrobić???
Podaj specyfikacje komputera.
intel core i 5 4460
MSI
DDR3 8GB
GeForce GTX 960
Windows 7

może to przez Windows 7...
Mam podobny problem .. po odpaleniu lanczera klikajac opcje wywala zamknij program. po uruchomieniu gry przez lanczer wybieram rozpocznij opowiesc wyskakuje reklama 2k i wyrzuca do windowsa . probowalem nawet nie przez lanczer i to samo. posiadam i5- 2500 8 giga ramu ddr3 windows 7 grafika gforce gtx 650ti
Z tego co wiem to gra chodzi tylko na Windows 10
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Mi po odpaleniu wyskakuje że launcher przestał działać nieważne czy włączę przez epickgames czy przez folder z gra. Mam wszystkie aktualizacje.
Windows 10
Intel core i5
8gb ramu
NVIDIA GeForce 750ti
Proszę o pomoc!
Jeśli ktoś nadal szuka odpowiedzi to to powinno pomóc https://youtu.be/mN8lT-v-Ggs
Zmiana Windowsa na 10 w moim przypadku pomogła.
cron