Mafia Beta Preview

A ja zauważyłem w tym filmiku, że Tom jadąc autkiem "przeniknął" przez człowieka ;-)
Nie dla zabawy taką wersję nazywa się rozwojową (alfa, beta).
Widze że gadacie o tej misji ;-) .Ostatnio się zastanawiałem czy nie ma trzeciego zakończenia.Raz jechałem za Morello w taki sposób że Pauli i Sam "nie umieli" oddać starzału.Dopuki tak jechałem
to samochód Morello jechał wolno.Jednak Pauli w końcu strzelił i ścigani zaczęli uciekać.
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Może już kiedyś o tym napisałem, ale dla nowego pokolenia zrobię to jeszcze raz. Misja na początku miała wyglądać tak jak opowiadał o tym Salieri na briefingu: Tommy parkuje przy teatrze; policjant zwraca mu uwagę, że tu nie powinien stawać; Paulie rzuca komentarz o niebieskich panach; kończy się przedstawienie; Paulie i Sam ustawiają się na schodach; Morello wychodząc (prawdopodobnie w tłumie ludzi) ich zauważył, zakrzyczał, że "nie da się tu zabić" i razem z gorylami uciekają do samochodu. Dalszy ciąg nieznany.

Zapytacie - skąd ja to wiem. Otóż pozostały dialogi w plikach dźwiękowych gry.
No, Mafioso, niezłą ciekawostkę nam tu zapodałeś ;-) Ale chyba takie rozwinięcie, jakie mamy teraz, jest leszpe - bez przesadzonych dodatków i efektów!

Edit:

Poprawione - mała pomyłka słowna...
Ale ja nie pisałem o zakończeniu ;-)
Pomyłka, jestem zwyczajnie niewyspany...
Chodziło mi o rozpoczęcie tej misji, a raczej rozpoczęcie jakiejkolwiek akcji z nią związaną.

Już poprawiam mój post ;-)
A czy ktoś wie jak wyglądały inne misje?
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Jak sądzisz? Pewnie Mafi znów oczaruje nas swoją wiedzą. Na marginesie - może zrobiłbyś krótki opis misji z wersji alfa/beta, Mafioso?
Ciekawe czy było jakoś więcej misji niż 20, czy może coś zostało wycięte z powodu zbyt dużej niepoprawności(tak jak niestety uczyniono to w GTA 3 , choć gdyby to zostawiono nie dopuszczono by jej pewnie w ogóle do sprzedaży)
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Po wersji BETA zostało prawie nic, wszystko pochłonęła końcowa wersja.
Więcej niż 20 napewno nie, jedyne różnice są w wydanych misjach.
muore il bandito, la mafia vive
A szkoda, bo często pierwsze pomysły są najlepsze, choć w GTA 3 może to była przesada(dzieci na ulicach. wysadzanie szkolnych autobusów z dziećmi, czy zamach samolotowy podobny do tego z WTC :shock: )
Motyw z uciekającym do swojej pilnie strzeżonej i bezpiecznej posiadłości Morello jest chyba bardziej logiczny niż zwiewanie na nie obstawione lotnisko, szkoda że tego nie zostawiono, bo napięcie i emocje byłyby większe(misja na dużej prędkości, gdzie ciężko celować)
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
czapel007 napisał(a):
(...) Motyw z uciekającym do swojej pilnie strzeżonej i bezpiecznej posiadłości Morello jest chyba bardziej logiczny niż zwiewanie na nie obstawione lotnisko (...)


Popieram! O niebo lepsze! ;-) Zna ktoś jeszcze inne ciekawostki o dawnych wersjach misji? :mrgreen:
Poczytaj sobie ten dział, napewno coś znajdziesz.
muore il bandito, la mafia vive
Odświeżam temat.W trailerze którego link dał Mnich mnie zaciekawił.Bo było trochę więcej możliwości w becie np:Trzymanie dwóch pistoletów na raz. Ale chyba nasz bohater miał zostać zastrzelony podczas napadu na bank.Może panowie z Illusion Sotworks chcieli nam dać jakby wcielenia się w dwóch bohaterów.Ważne też wspomnieć o radiu ,(prawdopodobnym) Sergio Morello jako gangster Salierego,Morello uciekającym do swojej willi ,tym że w misji "Dziwka" zamiast obrzyna miała być strzelba czy innymi rzeczami z Alpha bądź Beta.
cron