Mafia 3 - Zakończenie waszymi oczami.

Witajcie!
W tym temacie chciałbym z wami się podzielić moimi przewidywaniami związanymi z końcówką mafii 3. Chciałbym, abyście i wy poniżej napisali jakbyście chcieli, aby mafia 3 się zakończyła. Może komuś faktycznie się uda przewidzieć to jak zakończy się gra. Wiadomo, że Salvator Marcano zginie, ale jak? Postaram się wam opisać mą wizję tego!

Kiedy już sprzątniemy wszystkich najważniejszych pomocników Sala pozostaną nam już tylko dwie osoby do wyeliminowania. On sam i jego syn Georgi, ten który strzelił Lincolnowi w głowę. Ja zakończenie widzę tak. Lincoln uprowadza Georgiego, ale go nie zabija, a każe Salowi udać się w wyznaczone miejsce przez Claya. On przyjeżdża wraz z obstawą, więc tę należy wyeliminować i porwać Sala. I tutaj zaczyna się zemsta. Sala i Georgiego Lincoln związuje naprzeciwko siebie i Lincoln Zadaje mu taki sam ból, jaki on sam od niego otrzymał. Na oczach Sala Lincoln powoli zaczyna mordować Georgiego. Po długiej i męczącej śmierci syna załamany Sal błaga Lincolna, aby ten go zabił. Lincoln rozcina mu nożem kilka ran, aby ten w męczarniach się wykrwawił. Na koniec cały budek w którym to się działo wysadza w powietrze.

Może moja wizja jest brutalna i... chora, ale mam nadzieję, ze ostatecznie zobaczymy satysfakcjonującą śmierć Salvatora Marcano!
Piszcie swoje propozycje :)
Lincoln z pewnością jest brutalny ale myślę że to już była by przesada , być może Lincoln zostawi Georgiego przy życiu w końcu obaj się przyjaźnili oraz obaj by zrobili wszytko dla swojej rodziny a on sam nie popiera metod swojego Ojca ale jest wobec niego lojalny i sam mógłby być zupełnie innym Donem , kimś z nowego pokolenia , twórcy mówili że historia będzie opowiadana z dwóch perspektyw Lincolna oraz Georgiego wiec wydaje mi się że między nimi może dojść do porozumienia. Wydaje mi się również że Lincoln wcale nie trafi po sąd tylko dostanie nową tożsamość dzięki znajomością z CIA a sam zostanie uznany za zmarłego dopiero po latach Maguire będzie próbował poznać prawdę i odnajdzie Lincolna kiedy ten będzie prowadził spokojne życie i odpowie on za swoje zbrodnie.
cron