Mafia 3 - Save

Witam!
Mafię 3 przeszedłem 2 dni temu... chciałbym znów przejść. Ale jak biorę zacznij nową grę to boję się, ze mój akutalny save zostanie nadpisany. Czy będę mógł wybierać który save chce grać, czy tylko jeden i gdy zacznę od nowa to aktualny przepadnie?
System jest taki sam jak w Mafii II. Save jest jeden, znajduje się w folderze appdata/Local/Mafia III/Saves (wchodzisz do niego wciskając klawisz Windows + R, wpisujesz %appdata% w wyszukiwarce, następnie przechodzisz folder wyżej i wchodzisz do Local), możesz zrobić kopię folderu i wtedy zacząć nową grę, zachowując przy tym swój postęp w osobnym katalogu ;-)
Dzięki wielkie ;d Więc czas poznać na nowo mafię 3 z nowym zakończeniem i czas kogoś stracić z współtowarzyszy ;d
Przechodziłem mafię 3 poraz drugi. Miałem już misje z naradą, odbiłem Downtown i... komp podczas grania mi się wyłączył niszcząc przy tym save. Ma ktoś może link do save tuż po naradzie? Z góry dzięki!
Ja chyba mam, bo też gram po raz drugi i jestem po pierwszej naradzie, odbijam Downtown właśnie. Tylko nie wiem gdzie save'a znaleźć, żeby Ci dać.
Loutino, mój post wyżej pokazuje gdzie znajduje się save ;-)
Wiem, wiem ;) Ale szukałam wskazanego przez Ciebie folderu i nie umiem znaleźć. Poszukam jeszcze...
Spróbuj w wcisnąć Windows + R i wpisać to, powinno pokazać od razu folder Mafia III

Kod:
%userprofile%\AppData\Local\2K Games
Loutino napisał(a):
Wiem, wiem ;) Ale szukałam wskazanego przez Ciebie folderu i nie umiem znaleźć. Poszukam jeszcze...

Byłbym potwornie wdzięczny, jeśli byś mi takowy udostępniła :)
Na moim utraconym odbiłem już downtown i brałem się za Enzo, miałem ponad 100k$ uzbierane i niestety save się popsuł :/
Znalazłam. To plik typu CFG ma być? Wysłać go, czy ogólnie folder "Save"? (i tak jest tylko jeden save, więc...). I jak to mogę Ci wysłać?
Możesz folder z mafią 3 spakować Winrarem i wrzucić na jakikolwiek hosting z plikami, np:

Pliki niewiele ważą, więc szybko się zuploaduje.
Byłbym cholernie wdzięczny :)
https://megawrzuta.pl/download/ddc52d0b ... 55e84.html
Mam nadzieję, że z linka da się pobrać.
Save jest w momencie po pierwszym posiedzeniu z porucznikami. Odbite jest Downtown (przekazane Vito) i zaczęta Dzielnica Francuska.
Dzięki za fatygę, ale aby save działa trzeba spakować i folder save i folder Data.
Ok, to jeszcze jedna próba. Zedytuję tego posta jak będę miała linka.

EDIT:
https://megawrzuta.pl/filesgroup/18b83b ... a1aff.html
Działa?
Wielkie dzięki! Wszystko działa! Stokrotne dzięki!

Sprawa rozwiązana a więc zamykam wątek, w razie czego proszę pisać na PW - niv

Obrazek