Mafia 3 definitive edition - problemy z płynnością

mam laptopa msi gf65 thin 9sexr z procesorem i5 9300h i karta rtx 2060 a gra zacina się i ledwo chodzi na ustawieniach najmniejszych jakich się da. inne gry smigaja na 120 fps + dodam ze przy odpaleniu w laucherze pokazuje się okienko ze mój sprzet nie spelnia minimalnych wymagan sprzętowych . a ma te wymagania nawet do grania na ustawieniach max detalach. ktoś pomoze rozwiazac problem.??

Zmieniłem nazwę tematu na bardziej adekwatną, pierwotna nic nie mówiła nt. natury twojego problemu - niv
Mafia 3 jest bardzo źle zoptymalizowana. I przez to ci laguje. Wiele osób ma z tym problem. Poczekaj na patcha albo zainstaluj na nowo grę/zrób spójność plików gry.
"Trzeba umieć zachować pewnego rodzaju równowagę, tak równowaga to dobre słowo."
Ja współczuję osobom co wcześniej nie miały M3 i zakupiły od razu M3 DE i teraz mają takie problemy.. Nie zalecam grać w tą wersję dopóki nie pojawi się stosowny patch.
bugi są straszne w mafii, ale niby obiecali w ostatnim newsie na steamie, że się tym zajmują
Mam ten sam problem - gdy grałam jakoś na początku tego roku to gra mi śmigała bez problemu, a po wczorajszej instalacji wszystko wygląda tak, jakbym odpaliła tę grę na jakimś kalkulatorze... Co tym bardziej ciekawe, że 18 czerwca wyszedł patch. Czy on komukolwiek naprawił te błędy? Czy wciąż czekamy na patcha naprawczego?
Aha, jakby co, spójność plików mam ok, automatyczne aktualizacje aktywne. jakim więc cudem nie zainstalował mi się ten najnowszy patch? Bo wnioskuję, ze go nie mam, ponieważ moje wersja gry to 1.100 a ta po patchu to bodajże 1.120. Jak to cholerstwo pobrać?
cron