Mafia 2 problem z rejestracja w Steam

Witam, zakupiłem na Allegro oryginalną acz używaną grę Mafia 2, zaczynam instalować grę no i trzeba w Steamie założyć konto itp oraz podać kod aktywacji z wnętrza opakowania gry, wpisuje kod i tu zaczyna się problem, wyskakuje coś takiego:
"Duplikat kodu produktu
Podany kod produktu jest niepoprawny, ponieważ został już aktywowany przez konto Steam. Aktywacja produktu mafia II retail ROW nie została sfinalizowana."

Co z tym fantem można zrobić?
Dokładnie nie wiem co poradzić, ale jedno jest pewne. Mafie II można zarejestrować tylko na jedno konto Steam, w przeciwnym razie można było by sobie ją "kopiować" i sprzedawać np. na allegro. Koleś zrobił cię za przeproszeniem w ch***. Sam ma Mafie II na swoim koncie Steam, a pudełka, które i tak było już nie potrzebne się pozbył ^^
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Osoba od której kupiłeś Mafię II musi Ci podać dane do konta Steam (login i hasło) inaczej nie da rady. Klucz z tego opakowania jest już przypisany do danego konta i nie ma takiej możliwości, aby przenieść klucz na inne konto. Jeżeli ta osoba nie podała Ci tych danych musisz się o nie upomnieć. Podczas instalacji logujesz się na te dane i potem wszystko idzie cacy ;)
Obrazek
Wydaje mi się, że taka prośba nie będzie płodna w skutkach. Jak napisał DonMateo, zostałeś oszukany, a prawo jest tu bezsilne (sprzedający ma obowiązek przekazać produkt razem z tym tajlem na steamie, ale nie ma możliwości wyegzekwowania tego od niego).
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Jeżeli kupił na allegro zawsze może wystawić negatywny komentarz i zwrócić się do nich z prośbą o pomoc. Może zwyczajnie zaszło nieporozumienie i sprzedający nie zdawał sobie sprawy, że grę można przypisać tylko do jednego konta. Sam niedawno sprzedałem Mafię II i Steam robił trochę problemów, ale ze wspólną pomocą kupującego udało się wszystko załatwić. Nie wiem czemu tak od razu naskoczyłeś na sprzedającego :-|
Obrazek
cron