Mafia 2 na padzie xbox 360

W sumie tak ale wiesz teraz jakoś tak bardziej patrzę wizualnie na gry :-D

No z tym padem to twardy orzeszek a lato tuż tuż jakąś hawajską koszulę trzeba by było kupić :-)




Jak by ktoś miał namiary na takie rzeczy to piszcie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Powiem, że kupienie kontrolera z analogami, obojętnie czy kierownica czy pad jest strzałem w 10 jeżeli chodzi o jeżdżenie w Mafii II. Niektórym wygodnie jest na padzie, mnie przypadła do gustu kierownica, niemniej jednak fizyka pojazdów jest tak dopracowana, że to po prostu czysta frajda. Podpowiem, że najwięcej zabawy jest z w pełni stuningowanym jeepie i thunderbirdzie- możliwość precyzyjnej regulacji skrętu kół czy dodania gazu daje całkiem realistyczne wrażenie 'czucia' pojazdu. Oczywiście to nigdy nie będzie prawdziwy samochód, ale to i tak spory skok naprzód w porównaniu do zwykłej klawiatury i myszki.
Kupuj pada nie zwlekaj!
Niedawno zaopatrzyłem się w coś takiego i powiem, że rewelacja. Nie miałem okazji zagrać w M2 ze względu na problem ze Steam'em ale grałem np. w GTA IV i było lepiej niż na klawiaturze. W pierwszy dzień nie byłem przekonany co do słuszności zakupu ale po ogarnięciu było super. A jak ktoś jeszcze w 'sportówki' gra to wgl bez porównania.
POLECAM!
Obrazek
Tak piszesz? Bo ja od dawna przymierzam się na kupno pada ze względu na znakomitą grę L.A. Noire - zresztą moja sygnatura i avatar zdradza wszystko odnośnie mojego upodobania do tej gry :-) Czyli generalnie opłaca się nawet dla jednej gry?

Temat jest w dziale Mafia II, więc w takim kontekście piszcie - M.
Grałem w Mafie 2 na padzie i jakoś nie przypadło mi to do gustu. Gra mi się na tym niewygodnie, więc polecam rozgrywkę na klawiaturze :-D
Obrazek They never fight alone...
Mówię Ci nie pożałujesz, a jeszcze na X'ie będziesz mógł grać bo on PC i konsole obsługuje, na prawdę warto.
Taki mały off top wiesz coś może o LA noire na PC ?
Obrazek
A ja własnie polecam pada od xboxa360 jest bardzo wygodny i naprawdę dobrze się gra posiadam konsole xboxa360 i wiem co mówie.

@up z tego co wiem L.A Noire nie wyjdzie na PC (nie dziwie się rockstarowi ,że nie chcą wydać L.A Noire na PC bo bardzo dużo piratów jest )
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Kupiłeś tego pada czy nie ?
Obrazek
On ma bana...
Obrazek
Foka ma bana, ale mi pisał na FB, że kupił i jest zadowolony.
tak teraz widze ze foka napisal ze patrzy bardziej wizualnie na gry :P to chodzilo o wersje arcade i elite :D chodzilo mi o wizualnosc fakt :D ale puszki zwanej Xboxem :D niema roznicy w grach czy jakas elite arcade czy cos innego :) GRY SA TAKIE SAME ! to jest roznica w obudowie i gadzety inne typu np sluchawki czy cos :D a nie w sprzęcie
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Ja także korzystam z pada i polecam. Oczywiście pad od Xbox'a jest najwygodniejszy ze wszystkich także nie ma co się dziwić, że jest fajnie :D

P.S L.A Noire wyjdzie na PC tej jesieni, Rockstar oficjalnie zapowiedziało
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Witam po długiej nieobecności :-D

Dziś zdam wam krótką relacje.
Pad ogólnie wygląda fajnie. Bardzo dobrze leży w dłoni.Moja wersja jest bezprzewodowa, kolor biały. Zakupiłem na allegro za 139zł (naprawdę dobra cena tego pada). Szarpałem pudełko i z niecierpliwością instalowałem sterowniki. Wszystko malowało się tak pięknie! Wszystko podłączone no to co? Jedziemy maraton z mafią 2 ! Grałem od początku przez jakieś 6h z przerwami. Gra się świetnie ! Bardziej dynamicznie niż na klawiaturze i jakoś tak fajniej :D No to co następny dzień - Grand Theft Auto IV- Episodes from Liberty City. Grałem około 7h z przerwami. I tu moje "podniecenie" opadło :/ . Oczywiście radość z gry wielka ale może to to że jestem już przyzwyczajony i stało się to moją normą codzienną? Chyba tak :)) Także polecam zakup naprawdę warto! Unikajcie tych "podróbek" logiteh bo grałem u kumpla i to nie jest to samo :/

No to teraz małe podsumowanie:

Wykonanie- 9+/10 (za dziwne "kolce" na analogach)
Instalacja- 10/10 (szybko bez problemowo)
Ekonomia baterii 10/10 ( mam go ponad 2 miesiące i full baterie!)
Kompatybilność z grami 9/10 (dlatego że w fife 08 i Gta: SA na nim nie zagram)
Cena- 7/10 (mogli by trochę upuścić)
Radość z gry - bezcenne :mrgreen:

OCENA KOŃCOWA- 8++ ( Za cene i niekompatybilność ze starymi tytułami)


To na tyle i dziękuj że poświęciliście czas moim wypocinom :D
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT