Mafia 2 Multiplayer - Polski Support

Czy chcesz żeby Mafia 2 MP Polish Support istniał?
Ankieta wygasła 1 wrz 2013, o 11:26
73% (8)
0% (0)
27% (3)
Liczba głosów: 11
Obrazek

Zapraszam do Polskiego Supportu!
(Skype: Grupa Mafia 2 MP Polski Support - Mój skype: polish_mafiozo)
Czekaj, projekt działa, jest w fazie roboczej, to dopiero pomysł? Bo nie rozumiem po co ta ankieta jeżeli np. support już funkcjonuje.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades napisał(a):
Czekaj, projekt działa, jest w fazie roboczej, to dopiero pomysł? Bo nie rozumiem po co ta ankieta jeżeli np. support już funkcjonuje.

Nie wiem o co masz na myśli,ale mój projekt w pełni działa,czekam jak ktoś wreszcie zacznie grać w M2MP,bo według mnie z Polski nikt nie gra :-/ .
Support to nie tylko zrobienie Polskiego Serwera,ale trzeba też zrobić gamemode i masę innych rzeczy.Nie wystarczy o tak uruchomić serwer.
To również tworzenie naszej Polskiej Społeczności
Sam jestem skrypterem i należę do supportu - ale Słowackiego.

"Support już funkcjonuje" - ja widziałem same zagraniczne, nie ma Polskiego - przynajmniej nie widziałem, a jeżeli chodzi o serwer-m2mp-poland-zone-t3903.html - projekt raczej upadł jak z resztą całe Mafia 2 MP - Polska( https://www.facebook.com/pages/Mafia-II ... 5205340820). Zrobiłem Support tak jak reszta krajów np. Słowacja, zapraszam każdego który jest zainteresowany tworzeniem Polskiej społeczności M2MP.
Nareszcie coś ruszyło. A poważnie myślałem, że jestem jedynym Polakiem który gra w M2MP :mrgreen:

Za projektem podpisuje się rękoma i nogami.
Witam!

Zapraszam na Forum Polskiego Supportu!
(Musisz się zalogować, żeby zobaczyć tę treść)
Zainstalowałeś skrypt na darmowym hostingu i obwołujesz to coś supportem?

Jak chcesz zachęcać ludzi do gry to rób to a nie paplasz, nawet changeloga nie chciało Ci się przetłumaczyć..wstaw jakieś poradniki, filmiki itd..
Strona to rzeczywiście jakiś żart. :-D Myślałem, że zająłeś się tematem, a tu d...

Co do postu wyżej, kolego DBV, dostałeś odpowiedni beszt od odpowiedniego człowieka.

http://pl.wiktionary.org/wiki/s%C5%82omiany_zapa%C5%82
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Acozz napisał(a):
Zainstalowałeś skrypt na darmowym hostingu i obwołujesz to coś supportem?

Jak chcesz zachęcać ludzi do gry to rób to a nie paplasz, nawet changeloga nie chciało Ci się przetłumaczyć..wstaw jakieś poradniki, filmiki itd..

Wiem strona d... (Robiona w Wysiwyg na szybko) , robię nową w PHP-Fusion ale "poradniki" nie są potrzebne - Poradniki o czym? o tym jak uruchomić Mafię 2 Multiplayer? - i tak mało kto by to czytał :-| . Filmiki mogę wrzucić , bo mam kilka...


"darmowym hostingu" - lepszy darmowy niż nic :roll:

"Jak chcesz zachęcać ludzi do gry to rób to a nie paplasz" - no właśnie tylko jak zachęcić Polaków do grania w niedokończony multiplayer z mnóstwem błędów itd. ?
"nawet changeloga nie chciało Ci się przetłumaczyć" - Nie jest on oficjalny

PS. Lepiej żeby się coś pomalutku działo a nie tak jak z (Musisz się zalogować, żeby zobaczyć tę treść) które jest zamknięte od kilku już miesięcy...

Pozdrawiam
dbv napisał(a):
no właśnie tylko jak zachęcić Polaków do grania w niedokończony multiplayer z mnóstwem błędów itd. ?

Być może...
Acozz napisał(a):
wstaw jakieś poradniki, filmiki itd..
Na początek radziłbym wam zrobić subforum na mafiatown :-) Tak było by prościej. Robicie subforum i nadajecie komuś moderatora.
Nie.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ludzie jak z tym multiplayerem jest ktoś chętny do gry ?? Chętnie zagram na jakimś polskim serwerze jeśli takowy jest lub na jakimś zagranicznym z polakami :)
dbv napisał(a):
i tak mało kto by to czytał :-| .


Z takim podejściem po co wgl. zaczynać?


"darmowym hostingu" - lepszy darmowy niż nic :roll:


Oczywiście, skrytykowałem tylko to jako całokształt bo za bardzo się napiąłeś..

dbv napisał(a):
no właśnie tylko jak zachęcić Polaków do grania w niedokończony multiplayer z mnóstwem błędów itd. ?


Grałem w oba multi do Mafii I. Race MOD - dostępny dla wszystkich, ciągle wywalało, były jakieś błędy, dziury, czat tylko w pokoju przed wyścigiem ale mimo to grało się całe noce bo multi z naszej ulubionej gry naprawdę sprawiało dużo radości, to samo z Mafia MP (nie wiem jak jest teraz, ale grałem po znajomości) też wprawiał w erekcje mimo wersji alpha. Nie było żadnych poradników, sami kombinowaliśmy i co, można? Więc sądzę, że trochę zachęty i uda Ci się wprowadzić przynajmniej kilka osób na serwer.

Tu masz filmik z race moda:




dbv napisał(a):
"nawet changeloga nie chciało Ci się przetłumaczyć" - Nie jest on oficjalny


I co z tego?

Nie chce Ci robić psychoanalizy, ale wydaje mi się, że coś tam zaczynasz kminić, i jarasz się z pierwszych sukcesów, pierwszej stronki, skryptu i przez to odwalasz taką chałę. Fajnie, że umiesz coś zrobić, ale nie napinaj się, bo nie masz ku temu powodów. Wchodzę na Twoją stronę

http://polishmafiozo.c0.pl/news.php

skórka z internetu, o tematyce samochodowej ale w TOP'ie obwołujesz się webdesignerem, no chyba coś tu nie gra prawda? Musisz się jeszcze wiele nauczyć, i się ucz. Pracuj, twórz, tylko tak jak wspomniałem, powoli, bez tytułów na które nie zasługujesz. Gdy ludzie zobaczą, że wkładasz w coś dużo pracy i serca, zaczną pracować razem z Tobą i angażować się w Twoje projekty. Życzę Ci powodzenia..
Acozz napisał(a):
Życzę Ci powodzenia..


Dzięki. :-P . Ostatnio nie mam czasu jestem na wakacjach :o-- , ale staram się coś robić na stronie - Dużo robię rzeczy dla zagranicznych osób w weekendy no i na niektóre rzeczy np. support nie starcza mi czasu.
===Edycja 10.08.13===
Uwaga!
Prace nad Mafia 2 Multiplayer zostały wstrzymane. Powód: Aaronlad ( Developer ) - pracuje obecnie na jakąś prywatną pracą. Nie wiadomo kiedy projekt zostanie wznowiony.

źródło: http://m2-multiplayer.com/forum/showthread.php?1491-Updates-for-Summer-2013&p=14754#post14754
Remington, na Twoim miejscu nie obrażałbym wszystkich dookoła tuż po rejestracji.

Acowi chodziło pewnie o pokazenie, że w M. się da, to i w M2 by się dało zrobić przyzwoity support.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)