Mafia 2 i MacBook Pro

Witam wszystkich serdecznie
Mam problem z mafią na moim laptopie - tak laptopie więc cudów się nie spodziewam, ale..

No właśnie, ale. Komputer jest z 2012 roku, ma w sobie i7 3529M @ 2,9 GHz, 8gb Ramu, intel hd 4000. To jest wielka pięta tego problemu. I co najważniejsze, gram na zbootowanym Windowsie 7 x64.

Problemem są potworne lagi. Nie oczekuję cudów z tej karty ale przynajmniej stałych ~25 FPS....

ktoś z obecnych miałby ochotę mi pomóc? Uprzedzam - "kup PC" nie pomoże
Witaj na MafiaTown

Zapodaj ilość pamięci tej karty. (MB)

Czy tylko Mafia II tak słabo chodzi?

Czy w ustawieniach Mafii II zmieniłeś (dla testu) wszystko na minimum?

To ciekawe, Applowski MacBook Pro to machina za bajońską sumę a taka słaba w środku?
Obrazek
Czy inne gry też słabo chodzą?
Karta graficzna jest zintegrowana, więc na cuda nie licz. Procesor musi grafikę obliczyć.
Obrazek
EmpireVoyager napisał(a):
To ciekawe, Applowski MacBook Pro to machina za bajońską sumę a taka słaba w środku?


Maci są perfekcyjne od pracy i pod to są produkowane, to że gry na nich nie idą to całkowita norma, bo zwyczajnie nie są do tego przystosowane.
Po co Ci Windows, jak na Os X też jest Steam? Może tak pójdzie trochę lepiej.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Naturalnie wszystko na minimum.
Działają działają, nie gram wiele ale przykładowo CS:GO czy Flighht Simulator X.

Sprawdzę dokładnie pamięć pózniej i napiszę. Czytałem że Mafia jest przystosowana pod karty nvidii i na innych z zasady chodzi gorzej, prawda to?

Cała sytuacja tym bardziej dziwi mnie bo na yt można trafić na filmiki nagrywane na podobnym sprzęcie i chodzą dość płynnie.
Jakie opcje są najbardziej optymalne? Tryb zgodności?
Pozdrawiam
Chodzą płynnie gdyż zapewne nagrywane są pod Windowsem a nie pod Mac X.
Obrazek
EmpireVoyager napisał(a):
Chodzą płynnie gdyż zapewne nagrywane są pod Windowsem a nie pod Mac X.


A o czym ja mówię?

Wiem przynajmniej już gdzie jest problem - pamięć VRAM. Jest ustawiona na 64 MB. Może uda mi się znaleźć jak ją zwiększyć.
Jeśli pamięć graficzna jest ustawiona na 64mb (fabrycznie) to nie polecał bym jej zwiększać do minimum Mafii II czyli 256mb gdyż może dojść do spalenia tegoż podzespołu. Jeśli jest ustawione przez użytkownika (nieumyślnie) to jak najbardziej polecam.
Obrazek
cron