Mafia 2 dodatki

Zamierzam zakupic dodatki do mafi 2 czy warto? thx pozdro :-)
Według mnie opłaca się tylko JA, ewentualnie jeszcze dodatki dodające samochody i ubrania. Pozostałe nie wnoszą nic ciekawego do gry.
Obrazek
http://www.gram.pl/sklep/pc/mafia-ii-ze ... kow-do-gry

Wszytkie za 24 zł. Tanio!

Sam chce kupić właśnie z tej oferty. Słyszałem że JA bardzo dobre i mniejsze dodatki też, ale że dodatki z Jimmy'im są niezbyt, ale paroma dodatkowymi strzelaninami i pościagami nie pogardzę :))
Obrazek
Moim zdaniem warto kupić dodatek Joe's Adventures jest dosyć ciekawy no packi z ubraniami i samochodami.
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Witam, podepnę się gdyż nie chcę zasmiecac nowym tematem. Otóż na ceneo.pl znalazłem pakiet dodatków dostepny w dwoch sklepach - nie będę pisał ich nazw bo nie wiem czy mogę. W każdym bądź razie wchodząc w wymagania sprzętowe, konkretniej przez "pelen opis produktu" przy karcie graficznej zauważyłem "nVidia GeForce 9800 GTX". Sprawdzając w rankingu kart graficznych na stronie nootebookcheck karta ta jest bardzo wysoko, ok 60 miejsca, ja natomiast posiadam laptopa z kartą geforce gt 540. Dodam, że mafia II wersja podstawowa śmiga mi bez zarzutów na wysokich detalach. Pytanie brzmi - pójdą mi te dodatki? nie chcę wyrzucic pieniędzy w błoto.

Btw. dlaczego w tych sklepach mafia kosztuje odpowiednio 63 i 64 zl, a w sklepie gram kosztuje niby 25??

Dzieki za odpowiedz i prosze o wyrozumialosc
Nie znam się zbytnio na kompach, ale wiem, że nie służą one raczej do grania na nich.
Obrazek
Dzięki za opinię, wiem, że laptopy nie służą do gry na nich, ale to zmartwienie zostaw mi :) Mimo wszystko chciałbym usłyszec odpowiedzi na moje pytania - jesli ktos ma zblizoną np. w rankingu karte i dzialaja mu dodatki to czekam na odpowiedzi.
Jak mówisz, że Mafia II działa ci bez zarzutu na wysokich detalach, to czemu by ci miały nie działać dodatki. Przecież to tylko pliki odpowiadające za to co ma, gdzie się w jakim czasie dziać. Nie podmieniano w nich grafiki na lepszą, niż w podstawce ;-)

A tak w ogóle to polecam ci zakupić tylko dodatek Joe's Adventures, na reszcie z nich się zawiodłem :roll:
A ja powiem, że mi dodatki działają lepiej niż podstawka : D
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
cron