Mafia 2 Beta

Hejka,
Męczy mnie pytanie,mianowicie czy jest jakakolwiek szansa na odnalezienie w internecie Bety Mafii 2 (Czyli przed wykastrowaniem <3). :))

Prosze sie nie spinać,czysta ludzka ciekawość ;-)
Niestety nie, gdyż te rzeczy, które jak to się mówi zostały "wykastrowane" zostały bezpowrotnie z gry wycięte, zostały po nich jedynie ślady w plikach gry. Fani dokopali się do nich i spostrzegli, że te rzeczy były w grze, ale nim gra ujrzała światło dzienne, zostały skrupulatnie z niej wycięte. Tak więc nie, nie ma takiej szansy.
O tym wiem , ekipa mafiascene.net , zaskakująco dobrze sobie z tym radzi , i odzyskuje coś z niczego :)) .

Tylko mi chodzi o Bete , wersje alpha 8-) czy jest chociaz uszczerbek szans że moze znajdować się na internecie. :-F
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

nivener napisał(a):
Niestety nie, gdyż te rzeczy [...] zostały bezpowrotnie z gry wycięte, zostały po nich jedynie ślady w plikach gry [...] Tak więc nie, nie ma takiej szansy.


Dostęp do wersji beta jest ograniczony, tzn. mają szansę w to zagrać tacy ludzie jak betatesterzy, sprawdzają oni błędy w grze a następnie jest to usuwane przez twórców. Jeżeli coś zostaje zastąpione czymś innym lub usunięte, nie ma szans aby to przywrócić. Jak wspomniał nivener, można znaleźć jedynie ślady w plikach.

A tak od siebie - musisz koniecznie promować tę kopię? Chodzi mi o MS.net. Większość tutaj nie pochwala tej kopii jak i kopiowania czegokolwiek, dlatego mógłbyś się wstrzymać z tą ciągłą reklamą.

@Down :

No niestety, ale reklamujesz jak nic. Ten post nie był twoim pierwszym, który zachęca do wbijania na kopię. Nie chce mi się cytować, jeżeli nie wiesz o co chodzi to przejrzyj treści swoich poprzednich wypowiedzi.

A kopia, ponieważ jedyna oryginalna strona z nazwą "mafiascene", znajdowała się pod tym adresem : http://mafiascene.com
Niestety panowie mieli jakiś problem z serwerem czy coś w tym stylu, dlatego ktoś bez pozwolenie pozwolił sobie przygarnąć nazwę oryginału i stworzyć swoją stronę.
muore il bandito, la mafia vive
Ok dzięki , poprostu źle zinterpretowałem odpowiedz :-> .

PS:Jakiej kopii ?? bo niewiem zabardzo o co ci chodzi.Po drugie to nie było reklamowanie,tylko powiedziałem że goście na tej stronie , a właściwie to jeden gość , odzyskał wiele ciekawych rzeczy z plików Mafii 2 , oraz zrobił ciekawe i użyteczne modyfikacje :roll: . Według mnie reklamowanie to było by coś w stylu "Wbijajcie koniecznie na (taką a nie inną strone) jest tam wszystko! a nie jak tutaj , są (takie i taaakie kokosy itp.).I dlaczego ciągle ?...


UP:
Kopia czy nie, mafiascene.com raczej już nie powróci :-|