Mafia 1 czy Mafia 2 (misje)

Jak myślicie czy w mafii 2 będą podobne misje z mafii 1 .?
Czy podobne? Przekonamy się jak zagramy, byle tylko były podobnie, lub nawet bardziej wciągające jak w jedynce. I oby nie były za łatwe bo nie chcę przejść gry w dwa dni.
Obrazek
Obrazek
Biorąc pod uwagę, że to ta sama tematyka, jak i również ten sam schemat gry, to myślę, że wręcz nieuniknione są takie 'podobne' misję. Na pewno trochę ich będzie, ale czy to źle skoro jedynka była taka rewelacyjna? ;-) Moim zdaniem nie.
Obrazek
Mnie również by to nie przeszkadzało :P Przecież wystarczy, że zmienią mainstream całej fabuły, a drobne elementy pozostaną takie same to i tak będę (uwaga, trudne słowo) usatysfakcjonowany :)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Na pewno będą jakieś podobieństwa - to jest nieuniknione. Weźmy np. GTA: w każdej części, są misje typu "pojedź, zastrzel i wróć". Producenci pewnie stworzyli bardziej szalone misje, gdyż dziś mają więcej możliwości, ale repeta ze starej, poczciwej Mafii mogłaby być ;)
Obrazek
Też mi się wydaje że misje z Mafii będą podobne w Mafii 2 .I faktycznie zgadzam się co do XtravaganZa z tym co mówiłeś o GTA i wydaje mi się że z Mafią 2 będzie podobnie tzn. że będą podobne misje co w Mafii 1.Nie tak dziwne co w GTA np. zabij wróć i +40 REPECT czyli po prostu misje bez sensu i nie łączące się z fabułą gry. W Mafii 2 powinny być misje wciągające i nawiązujące z fabułą gry oraz misje powinny być trudne żeby gra dłużej trwała.
I miejmy nadzieje że tak będzie :mrgreen:
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Na pewno w misjach bedzie duzo zwrotow akcji jak w jedynce
Obrazek
Mi się wydaje że w Mafii 2 są o wiele lepsze misje niż w mafii 1 ale to tylko moje zdanie :).
"Mafia 2 Świat przemocy i przyjaźni"

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Moim zdaniem w Mafii The City Of Lost Heaven sa fajne misje.Lecz w Mafii 2 misje bardziej mi sie podobaly tylko szkoda ze fabula byla taka krotka :-|
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .