Lost Cutscene

Czy ktoś może wytłumaczyć ten filmik?

http://www.youtube.com/watch?v=rWpLoApL ... re=related

Z góry dziękuję
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
Jest to filmik z downloadu ze strony MafiaScene. Przedstawia nam "inne" zakończenie misji "Śmietanka na kawie".
Obrazek
A dlaczego nie ma jej w grze?

a co do "inne" znaczy zakończone porażką tak samo jak pozwolimy Morello uciec samolotem tak?
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
Bo w grze jej nie ma. Ktoś skonstruował taki filmik po prostu.
Obrazek
To jest cutscenka z wersji alfa. Pierwotnie Morello miał uciekać nie na lotnisko a do swojej posiadłości
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
CzarFace napisał(a):
Bo w grze jej nie ma. Ktoś skonstruował taki filmik po prostu.


"Tak po prostu" jej nikt nie konstruował...
Twórcy mieli zaplanowane dodatkowe zakończenie misji "Creme de la creme" i miało wyglądać właśnie tak.
muore il bandito, la mafia vive
Sądzę, że to po prostu "Nieudane zakończenie" misji w wersji alfa. Tak jak na przykład na lotnisku Tommy, Sam i Paulie strzelają do samolotu Morello, lecz ten odlatuje.

Swoją drogą, fajnie by było gdyby się zabijało Morello także w jego posiadłości, choć to by oznaczało, że zabity by był w mieście, choć zwykle ginąłby na wsi.
[quote="Kokoju"]Sądzę, że to po prostu "Nieudane zakończenie" misji w wersji alfa. Tak jak na przykład na lotnisku Tommy, Sam i Paulie strzelają do samolotu Morello, lecz ten odlatuje.

Napisałem to kilka postów wyżej czytaj uważniej!
Tak jest z Forum:
-Znalazłeś forum (rejestrujesz się)
-Często się udzielasz
-Udzielasz się rzadziej
-Wchodzisz na 5 min, Czytasz nowe tematy i Wychodzisz :-(
-Zapominasz o forum...
-Organizujesz (po dłuższym czasie) wielki powrót i wszystko odnowa :-p
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak niedopracowane zakończenie miałoby być z Mafii - spójrzcie jak samochód tonie w drodze, zwróćcie uwagę jak słabo nagrane są głosy. Cutscenek raczej nie robi się po to, żeby je potem dwadzieścia razy poprawiać przed wypuszczeniem gry więc nawet jakby to miało być coś z wersji alpha, nie chce mi sie wierzyc, ze to jest z gry. Jakis człowiek zrobił sobie taką animację, nagrał ją i tyle.
Obrazek
- M a f i a P B F -
TTG, taka cutscenka jest w plikach gry. Potwierdzone przez Mafiosa ;-)
W takim razie zgaduję, że który z twórców umieścił ją tam dla beki. Za bardzo odbiega od pozostałych jakościowo.
Obrazek
- M a f i a P B F -
hmm... Na pewno jest to z wersji alfa. Widać, że samochód przenika przez bramę.
MAFIA II
A w misji "Śmietanka na kawie" też limuzyna Morello może przenikać przez siatkę ogrodzeniową lotniska. Więc wersja nie ma nic do rzeczy.
chociaż na początku filmiku ten Silver Fletcher fajnie się odchylił, a w finalnej wersji niema tych odchyleń
MAFIA II
Dobrze , że nie ma tego w Mafii. Byłaby klapa.
Salieri Cię dorwie
cron