Lockerz

Czym jest Lockerz?
Lockerz to serwis, w którym zbieramy punkty, a potem możemy je wymieniać na bardzo atrakcyjne nagrody, takie jak PlayStation 3, Playstation Portable, MacBook'i, iMac'i, laptopy, iPody, aparaty, gry i wiele więcej.

Jeżeli ktoś byłby chętny na zaproszenie to zapraszam na swoją stronę z poradnikiem: http://www.lockerz-pl.co.cc
Mam nadzieję, że nie weźmiecie mi za złe podania tego linku, bo do serwisu nie da się inaczej zarejestrować niż przez zaproszenie.

A Wy co sądzicie o tym serwisie? Mamy na forum jakichś użytkowników Lockerz?

Wiadomość z ostatniej chwili:
Zupełnie nowy design i silnik strony jest już na ukończeniu. Pozbawiony wszystkich bugów, szybszy i niesamowity. Zostanie zaimplementowany tuż po następnym restocku.

:-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Powiedz jak coś wygrasz,to może się zarejestruje :mrgreen:
Ogólnie rzecz ujmując,nie mam zaufania do takch stron.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Przez te ich bugi z 15 pkt. zrobiły mi się dwa :-?
A ja mam już 90ptz ;) trzeba nabijać bo pod koniec roku się kasują
Obrazek
Łyyyy, to po nowym roku zacznę zbierać.
a jak mi sie uda to wezme ipoda shuffle i go sprzedam ;)
Obrazek
Chętnie spróbuję. Ma ktoś może jakieś zaproszonko dla mnie? ;-)
bananmaciek napisał(a):
A ja mam już 90ptz ;) trzeba nabijać bo pod koniec roku się kasują


Konto zerują nie pod koniec roku, tylko po roku od rejestracji.

Kevin napisał(a):
Chętnie spróbuję. Ma ktoś może jakieś zaproszonko dla mnie? ;-)


W pierwszym podałem link do poradnika, wystarczy wypełnić pole adres email, kliknąć "Wyslij zaproszenie" i dostaniesz zaproszenie ;-)
http://www.lockerz-pl.co.cc
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Mam świetną wiadomość dla wszystkich stąd, którzy korzystają z Lockerz.
Gdy zostanie wprowadzona pełna wersja strony (styczeń 2010) nagrody będą dostępne cały czas!
Ale mają podrożeć 4-krotnie, za to ma być 15 nowych sposobów zdobywania punktów, ale coś przeczuwam, że większość z tych nowych sposobów będzie związana z ponoszeniem przez nas kosztów, dokładniej - Lockerz już od dawna mówiło, że będą prowadzić sklep i za kupowanie tam będziemy otrzymywać punkty, mamy też dostawać punkty za np. oglądanie filmów/filmików, i tu moje przypuszczenie, pewnie będziemy dostawać PTZ za wykupienie i oglądnięcie jakiegoś pełnometrażowego filmu.

Czy to lepiej dla nas?
Ja uważam, ze tak, bo nawet jak na nagrodę będzie trzeba zbierać 4 razy dłużej to mamy pewność, że ją otrzymamy, a nie będziemy musieli się bawić w te restocki (rozdania nagród).

A Wy co o tym sądzicie?
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Nie zdziwię się, gdy za rok stronę główną Lokerza będzie zdobić ładny komunikat:
"We are sorry but we had to close points system at Lokerz. But hey! You can buy something in our shop!"

"Przepraszamy, ale musieliśmy zamknąć system punktów na Lokerz. Ale nic straconego! Zawsze możesz coś kupić w naszym sklepie"

Popularyzacja serwisu + usunięcie systemu punktów + uruchomienie sklepu = Pieniędze
Mafioso napisał(a):
Nie zdziwię się, gdy za rok stronę główną Lokerza będzie zdobić ładny komunikat:
"We are sorry but we had to close points system at Lokerz. But hey! You can buy something in our shop!"

"Przepraszamy, ale musieliśmy zamknąć system punktów na Lokerz. Ale nic straconego! Zawsze możesz coś kupić w naszym sklepie"

Popularyzacja serwisu + usunięcie systemu punktów + uruchomienie sklepu = Pieniędze


Wiadomo, ale trzeba korzystać punki dają nagrody ;-) A dowodów na to jest pełno.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Do mnie póki co przyszła koszulka (ma ją moja dziewczyna :P ). A na nagrody jakoś nie mogę się załapać. A punktów mam prawie 1000...
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Ostatnio Lockerz naprawiło moje konto, więc mogę już zbierać punkty ;-) Jeśli ktoś byłby zainteresowany zaproszeniem - śmiało pisać ;-)
Zapomniałem napisać, ostatnio był restock, zamówiłem $25 na PayPal za 300PTZ ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Jo tyż ;) potwierdzenie mi doszło.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra