LHWM (Lost Heaven Wolne Miasto)

No ciekawe, ciekawe. Tylko czekać na postępy.
Ode mnie + na zachętę. :-)
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Aż sobie ściągne tego moda na kompa i zobaczę :P
"Coca Cola, czasem wojna."
ziomuś1998 no powiem ci, że mod serio wygląda dobrze. Od razu lepiej i chce się grać. Dzięki :-)
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Ruszyłem z pracami nad wersją 1.1 mojego moda. Będzie ona zawierała poprawione błędy (jeśli się uda) oraz nową lokację - Bar Morello. Będziemy mogli do niego wejść, lub ukraść tamtejsze auta, lecz nie radzę, gdyż mogą nas zaatakować jego oprychy.
Przepraszam za lekki odkop tematu, ale chciałbym zapytać, na jakim etapie są prace? Mam również propozycje do tego moda, mianowicie dodać port z misji "Szczęściarz", postaci z misji "Robota na boku" (panowie naprawiający stację kolejki miejskiej, myjący okna) i wiele innych, dodających klimatu smaczków, o których muszę sobie przypomnieć :-)
Obrazek
Niestety, prace zostały wstrzymane z tego względu, ze plików z gry nie da się wykorzystać do zrobienia reszty lokacji. Uliczki zrobiłem, wykorzystując części mapy z misji Uciekinier. Niestety okazało się że tylko ta mapka nadawała się do przeróbki. żeby resztę zrobić, trzeba by było odpowiednio edytować modele, zresztą mapek nie da się do końca podzielić (w Zmodelerze wczytuje się tylko część mapy, uciekinier był wyjątkiem). Byłaby to żmudna i długa robota, więc dałem sobie spokój. Tak więc przykro mi, ale przyszłych wersji nie będzie. Poza tym, obecnie nie mam Mafii na komputerze. Może kiedyś, jak będę miał gre zainstalowaną ponownie, popatrzę co się da zrobić. Niczego nie obiecuję, ale może kiedyś wyjdzie kolejna wersja, lecz, jak mówię, to są na razie przypuszczenia.
cron