Lech Poznań w Lidze Europy

Jak w tytule będziemy tu pisać o Lechu Poznań w Lidze Europy :-)

Ja uważam, że lech świetnie gra w Europie, ale słabo w lidze :!:

Dzisiaj piękne zwycięstwo z Manchesterem City 3:1 :mrgreen:
http://westside.npx.pl/news.php
O widze ze temat o Lechu ,teraz widze jak sie wszyscy interesuja pilka nozna i Lechem.Ludzie tak wszyscy niewierzyliscie w Lecha a teraz co?Teraz Lech wygrywa i wszyscy sa za nim troche to smieszne ale ok.Ja jestem kibolem Lecha Poznań i zawsze w nich wierze.

Lechu, Lechu, Lechu - ukochany klubie nasz,
Lechu, Lechu, Lechu - Ty zwycięstwo pewne masz
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Fanem piłki nożnej nie jestem, ale jakieś puchary czy mistrzostwa zawsze obejrzę. Myślę, że Lech reprezentuje najwyższy poziom polskiej piłki nożnej, nowy stadion daje nowe możliwości. Może wreszcie jakiś zespół z naszego kraju zagości w większych pucharach i nie skończy się to na fazie grupowej.
Trzymam za nich kciuki!
Też nie zbyt interesuję się piłką nożną, a jako że jestem kibicem (po obejrzeniu ostatnich meczów już coraz bardziej mniej) Pogoni Szczecin, to niezręcznie mi jest kibicować Lechowi. No ale jako że to jest Liga Europy, to czemu nie? ;-) Nie jestem fanatykiem Pogoni, tylko zwykłym kibicem, więc nie zawsze będę krzywo patrzył na Kolejorza. Podobnie jak DonMordor, chcę by w końcu jakiś polski klub piłkarski wysoko zaszedł w tak ważnych pucharach. Lech rzeczywiście reprezentuje bardzo wysoki poziom, uwierzyłem jeszcze bardziej w to po wygranej z Manchesterem City. Życzę Lechowi Poznań żeby zaszedł wysoko w Lidze Europy, nie wystarczy zatrzymanie się w fazie grupowej.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
No, muszę powiedzieć, że Lech nieźle rozniósł Manchester. 3:1, brawo. Oby tak dalej ;-) .
Obrazek
L.A. - the city of crimes