Lata '40 i śnieg

Podobny temat został dosyć niedawno poruszany na tym forum pt. "Snow Mod Mafia II"

Chętnie bym podmienił textury z lata na zimę, tak samo przechodniów
ale
za pomocą jakiego narzędzia/programu mogę otworzyć, podmienić i zapisać w sds textury ?
Otworzyć jeszcze wiem - ExSDS ale zamienić i zapisać ?

Najchętniej to bym wyciął drugą część gry (mapę) z lat 50tych zamieniając całość na lata 40te zimą, ale nie wiem czy, za pomocą jakiegoś skryptu dało by radę pozamieniać lub usunąć niektóre komendy tak by gra wczytywała zamiast lata zimę ?

Może jest ktoś chętny do pomocy ?
Kolejny...

SDSTool 1.0.3

Pozdrawiam
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Dobra, ale mógłbyś mi powiedzieć jak za pomocą tego narzędzia zapisać zmienione pliki w formacie sds ?

Dobra włączam SDS Tool wchodze w browse... wybieram gdzie mam zainstalowaną Mafię w selected library wybieram - ground, po prawko w rubryce Packed SDS zaznaczam ground_leto.sds (i przykładowo che teraz podmienić pliki z lata na zimę lub po prostu usunąć kilka plików bądź dodać nowe. Jak mam to zapisać w jednym całym pliku sds ? ) Widzę, że to narzędzie zapisuje mi w oddzielnym folderze wszystkie wyciągnięte pliki.

Patrzyłem w Readme ale ... za bardzo nie wiem o co chodzi.
Z góry dzięki za pomoc ! ;-)
Po co truć sobie głowę podmianą plików jak można wszystko zmienić 1 komendą w lua ?
Przeczytaj cały temat o tym śniegu co podałeś to się dowiesz jak to zrobić :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
noo niestety Cukier - wcześniej i teraz bawiłem się m2dev, nawet ściągnąłem Twoją wersję - napis na dole mi się wyświetla po wciśnięciu "~" wychodzi konsola ale jak wpisuje cg_weather to mam - unknow command dla tego postanowiłem pobawić się plikami i pozamieniać.

Ale nadal mnie nurtuje czy nie można gdzieś w skrypcie pokombinować z komendami odnośnie wczytywania pory roku ? Lub po prostu zimowej mapy ? Jeśli gra wczytuje lata 40 i mapę zimową to co za problem by tak samo działo się latem. Tylko właśnie jak to zrobić ?
Szkoda że nikt nie che się podjąć zrobienia tego moda ponieważ klimat lat 40 znacznie bardziej mi się spodobał niż lata 50 .Szkoda że żaden dodatek nie został obsadzony w lat 40 marzłbym żeby zagrać na przykład zdradę jimego w zimowej scenerii