Kupię plakat mapę Mafia 1

Kupię plakat mapę Mafia 1 takto już posiadam wszystko ewentualnie gdyby ktoś mógłby mi zeskanować na profesjonalnym skanerze taką mapę i mógłbym pojsc do drukarza i zrobić kopie byłbym wdzięczny.
Czegoś tu nie rozumiem...chcesz się kimś wysłużyć aby ktoś bulił kase na Twoje zachcianki czy o co Ci chodzi? Data postu 27.10.2017? Tak mi pokazuje. Mapy masz dostępne w necie. Czemu nie możesz sam sobie zeskanować? Wgraj mapę na nośnik i zanieś nawet do drukarni ;) Jak nie możesz znaleźć to tu masz linkhttps://vignette.wikia.nocookie.net/mafiagame/images/0/08/Lost_Heaven_Map.jpg/revision/latest?cb=20090126215516 Lub do wyboru w innym odcieniu odświerzonym https://mafiatcolh.files.wordpress.com/2011/10/mafia-lostheaven.jpg
A tutaj masz lepszą poprawioną ze wszystkimi zagadkami http://users.otenet.gr/~gavel54/gavel/mafia/home.html
Pozdrawiam
dziękuja, ale mi chodziło też o plakat witaj w rodzinie, sory jezeli to zabrzmiało źle.Pozatym trzeba też czytać ze zrozumieniem napisałem że ja mógłbym pójść czy pisze nie wyraźnie ? co do zeskanowania sam dysponuje takim skanerem w pracy dużym, i wiesz mi robiłem takie skany z innych map prościutkich ktoś sobie zrobił kopie ale to do innej gry, i nie napisałem że za darmo ale różni są ludzie :)