Która Mafia najlepsza?

Od premiery Mafii III minęło już kilka dni. Godziny na Steamie się nabiły a wrażenia i opinie już zatwierdzone. Pojawia się pytanie Która Mafia najlepsza?
Ja w Mafię III jeszcze nie grałem za dużo, bo sam jeszcze czekam na jakieś promocje w sklepach, ale i tak mogę powiedzieć, że pierwsza część zawsze będzie dla mnie najlepsza. Tylko ona miała tak wyjątkowy klimat - jak pierwszy raz grałem to wywarła na mnie ogromne wrażenie, nie mogłem oderwać się sprzed komputera. Niezwykle ciekawe i klimatyczne misje. W drugiej części ten klimat gdzieś straciłem, chociaż podobała mi się grafika i optymalizacja gry.
Moim zdaniem jedynka jest najlepsza, genialna gangserska fabuła i idealnie oddany klimat lat 30 ubiegłego wieku.

Druga część jest już znacznie słabsza, przebieg fabuły niezrozumiały. główny bohater bez żadnej osobowości, za to pod względem technicznym gra prawidłowo wykonana.

Jeśli zaś chodzi o trójkę to szkoda strzępić klawiaturę. Gra poniźej wszelkiej kryktyki, niedopracowany bubel i karykatura mafijnej opowieści.
Vito bez osobowości?!prosze cie,dla mnie to dwójka ma ciekawszych bohaterów i fabułę..Ja osobiście o wiele bardziej dążę sympatią Vita niż Tommiego,wszyscy uważają tommiego za "prawdziwego gangstera" ale gdyby tak było to wykonywałby swoje zadania..a nie oszczędzał najpierw to tamta prostytutkę a potem Franka..
Vito był strasznie nijaki i tu nie chodzi o to kto bardziej nadaje się do Mafii , przez całą grę nic praktycznie nie dzieje się tą postacią może pod koniec ale wtedy juz widzimy napisy końcowe. Już Lincoln wydaje się ciekawszym bohaterem
cron