[KUPIE] Książkę Kasey Michaels pt. Tajemnica Rodu Redgraveów

Jak w tytule. Z bardzo dużą chęcią zakupie wyżej wymieniony tytuł. Udało mi się przeczytać tę książkę i to nie w całości podczas pracy jako ochroniarz na jednej z przerw na kawę. Po prostu nie mogłem się oderwać ale niestety musiałem. (W końcu trzeba pracować aby kupować gry, książki, jedzenie itd.)
Jeśli któryś z was wszystkich ma jakieś informacje gdzie mogę nabyć ową lekturę czy ewentualnie przeczytać to będę bardzo wdzięczny.

Zasięgnąłem informacji sam:
- W internecie nie znalazłem nawet wzmianki na jej temat.
- Pytałem w kilku księgarniach i w nie których nie wiedzą nawet czy jest Tajemnica Rodu Redgrave'ów.
- Jeśli uda mi się znaleźć zdjęcie - bo takowe zrobiłem gdy miałem ją w rękach - wrzucę aby była to choć drobna pomoc.

Bardzo proszę o pomoc.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Jeden z pierwszych wyników na Allegro :)

http://allegro.pl/tajemnica-rodu-redgra ... 65647.html
Dzięki bardzo Maf :D Właśnie zamówiłem. Można już zamknąć temat i jeszcze raz dziękuje.

PS. Na allegro też próbowałem i nie było :( ale jak widać teraz nie ma już problemu.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
cron