Komputer - od kiedy?

Napiszcie od którego roku posiadacie kompa i ew. jakie mieliście pierwsze gry. Ja sprzęt posiadałem już (przynajmniej dla mnie) ok. 1998 roku. A moje pierwsze gry to Test Drive, SkiJumping, Operation Wolf i takie tam :P Teraz wy się pochwalcie ;)
Ja kompa mam od 2003 roku, moja pierwszą grą był Hard Truck 2.
Konfiguracja: proc athlon 2GHz, Geforce 4, 256mb ram, dysk 80GB.
Mam go do dziś zwiększyłem tylko ramy do 512mb ram i kartę zmieniłem na Geforce 5200 (wiem prawie to samo co GF4, ale za to szadery obsługuje :mrgreen:) , dokupiłem nowy zasilacz i napęd DVD. Ogólnie bieda, ale kasę zainwestowałem w samochód.
Obrazek
Ja jak byłem w zerówce albo 1 klasie nie pamiętam dokładnie, gry to pinballa jakiegoś carnivores hard truck, i jakieś inne prymitywne
Moja pierwsza gra to Toy Story 2 :D mile wspominam :) w 2 klasie byłem był rok... 2000? chyba tak, albo wcześniej pamiętam że niedługo potem dostałem kopie mafii od kolegii i od razu się zakochałem... niestety orginału rodzice wtedy jeszcze nie pozwalali kupić, nie ze względu na kase, tylko +18 i tytuł :D

Za to pierwsza gra w jaką grałem (i dziś czasem też mi się zdarza bo lubie do niej wracać), był Duke Nukem 3D
Don Darnok napisał(a):
Toy Story 2


wciągająca i miła gierka
Ja swój pierwszy sprzęt kupiłem pod koniec 3 klasy podstawówki.
Jak dobrze pamiętam 2002 rok.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Ja to chyba w 2003 dostałem kompa...moje pierwsze gry to Corsairs, Euroman, Różowa Pantera :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
Zapomniałem napisać o moich pierwszych grach :-P

Mafia
Grand Theft Auto 3
Grand Theft Auto Vice City
Skoki Narciarskie 2002
Hard Truck
Collin MCRae Rally 2
Tarzan
The Sims
Heroes 3
Harry Potter

Takie pamiętam ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Ja mam kompa od drugiej klasy podst. moje pierwsze gry to wo kolejności :
Toy Story 2
Colin McRae 5
18 Wheels: Pedal to the Metal
GTA:SA
Vietcong
Call of Duty 1,2
(niedawno) Vietcong 2

To są pierwsze gry jakie grałem.
Mój komp to staroć 1,8 ghz( 1 tydz. temu padło mi 0,8ghz i mam teraz 1 xD) 256 ram, Amd Athlon, Nividia Gforce 5 i takie tam.
Oooo Matko :!: Jak na dzisiejsze czasy mój komputer zakupiony w 2001 roku miał tak archaiczne podzespoły że szkoda gadać ;-) Procek - 1,2 Ghz Amd, zintegrowana karta graficzna (S3 czy jakoś tak :mrgreen: ) 128 MB ram i dysk 40 GB - ogólnie LOL :-) Pierwsze gry w jakie grałem to:

GTA II
Max Payne
GTA III
Mafia

Dzisiaj to co innego :-)

POWERCOLOR RADEON HD 4870 X2 DDR5 2GB* Intel Core 2 Duo E8500 3,16GHz@4,2GHz* ABIT X38 QUADGT* 4 GB RAM A-DATA Extreme Edition DDR2* Seagate 1TB Barracuda.

Więc gram sobie teraz komfortowo :-)
Wojtas ile za niego dałeś i kiedy go kupiłeś?

Ja za swojego potworka we wrześniu 08 dałem około 3100zł.

C2D E8400 3GHZ, GTX 260, 4GB OCZ, 320 GB WD.

Chciałbym zmienić kartę na GTX 285 (nie żeby obecna nie wyrabiała), ale myślę jednak, że zaczekam na coś z rodziny GTX 3xx.
Obrazek
Kupiłem go w grudniu...dałem za niego 5500zł ale to ze wszystkim:

Monitor LCD 22'' Samsung T220
Glosniki
Same chłodzenie na proca - 250 zł

Jestem zadowolony, ale czekam na wymagania Mafii II i może ewentualnie zrobię jeszcze mały upgrade :-)
Mój komp w domku zawitał w roku

2003 - 5 klasa podstawówki

Pierwsze gry to:

Medal of Honor
Colin 2
ELASTOMANIA (przez tą gre miałem problemy w nauce) :P


Tyle pamietam :D
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Ja pierwszego kompa dostałem w 2000r.

Najgorsza w niem była karta graficzna i dysk

Oto one
- Pentium 2 koło 400MHz
-63 MB ram (wiem, że powinno być 64, ale tak pokazywało we właściwościach systemu)
-jakaś karta ATI 4 MB, bez akceleratora 3d
-dysk twardy UWAGA!!!! 5,99 GB!!!!!!!!!!!!!!

Tyle pamiętam. Ale Harry Potter 1 i 2 chodził :-P

A moje pierwsze gry to:
-Harry Pottery
-taka gra, w której się do Billadena strzelało
-nieśmiertelny SAPER
-cudne GTA 2
Obrazek
Pierwszy komputer mam od 3 podstawówki, ten co posiadam aktualnie, to dostałem go na początku klasy 4., czyli mam już go 3 lata ;D
Obrazek
cron