Klimatyczne filmiki z lub o Mafi 2

http://www.youtube.com/watch?v=prCZykJS2hA

Super filmik który pokazuje prawdziwe oblicze mafi 2 przed kastrowaniem .

Najbardziej mi szkoda scenek z :

1:10 -1:21
1:40
2:30 - 3:16 (popatrzcie pod kociec jak leci Cabrio i zderzak się urywa .
Przecież to jest sklejka przerywników filmowych z gry i filmików promocyjnych. Jedyny fragment, który po raz pierwszy widziałem to motyw kiedy Vito podczas wstępowania do rodziny upuszcza krew z palca na obrazek Maryi, a potem trzyma w rękach jej płonący wizerunek.
Obrazek
Jakoś ja przeszedłem grę i nie widziałem większości z nich . Może mi się pokopało . Ale nie kojarzę żadnej misji w której np było użyte strzelanie z Pojazdu ani bejsbol :P . W Jakim bądź razie filmik według mnie bardzo klimatyczny . Jeśli znajdzie ktoś coś podobnego to niech podsyła do tego tematu ;]
A mnie się tam podobał - bardzo oryginalnie zmontowany + świetna muzyczka w tle.

@RG13 Ten filmik z upuszczaniem krwi i płonącym obrazkiem był w grze, więc nie wiem, jak mogłeś go przeoczyć. No chyba, że w Mafię nie grałeś :-F
Nie wiem, możliwe, dawno nie grałem w główno fabułę, ostatnio tylko DLC, ale też rzadko, więc mogło mi to umknąć, co nie zmienia faktu, że nie ma tutaj żadnych filmów sprzed "kastracji".
Obrazek
To było pod koniec misji "Twardziel i Liczykrupa".
Faktycznie, nie widać tu wiele sprzed kastrowania, choć były pewne "wyjątkowe" scenki. Na przykład, zawalająca się stacja benzynowa, poza tym widziałem przejeżdżające ostro czerwone ISW 508 (tego na 100% nie było w Mafii) czy pościg za zielonym Tuckerem Torpedo. Ale fakt, z 80% filmiku jest w grze.
Ja się zastanawiam kiedy ktoś rozkoduje jak dodać auta nie podmieniać do Mafii 2 Wtedy na pewno ktoś wykmnini jak dodać je ;] . Niezłe wyczucie z ISW 508 tego nie zauważyłem ;-)