Kim jest jimmy, który występuje w dodatkach?

Tak jak w temacie , kim jest jimmy???
Sprzątaczem(oczywiście tak inaczej),spluwą do wynajęcia i... więcej o nim nie można nic powiedzieć.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Po prostu Hitman, zabójca na zlecenie. (Nie chodzi mi o 47.. Dobra, obie postacie mają głowy łyse jak kolana).
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Jimmy jest z pochodzenia Irlandczykiem. Najprawdopodobniej urodził się i wychował w Empire Bay. W dodatku ''Zdrada Jimmy'ego, był członikiem Irlandzkiego gangu, pracował równierz dla chińczyków, bombowców i Mafii Sycylijskiej. Był specem od brudnej roboty. Został wydany przez jednego ze swoich zwierzchników i poszedł do ciupy za posiadanie podrzuconych do bagażnika narkotyków. I tu przenosimy się do drugiego dodatku, czyli Vendetty Jimmy'ego - Tutaj protagonista mści się na swoich dawnych zwierzchnikach. Historia Jimmy'ego rozgrywa się najprawdopodobniej w czasie, gdy Vito siedział, a Joe był na wakacjach. To moja teza odnośnie ram czasowych, ale myślę, że jest słuszna, a to z dwóch powodów:
-W radiu można usłyszeć zarówno poisenki z lat 40, jak i z 50.
-Szefem gangu jest nowa postać. Chyba ma na imie Sal, choć do końca nie pamiętam. Myślę, że jest następcą Briana O'neilla, a poprzednikiem Mickeya Desmonda. Innej opcji nie ma, bowiem po zabiciu Desmonda przez Vito, gang irlandczyków się rozpadł.

To chyba tyle, jeżeli może chodzić o tą konkretnie postać. Fabuła w dodatkach, a raczej jej brak nie pozwala nam na dalsze zbadanie postaci Jimmy'ego. Zresztą sam Jimmy przypomina bardziej kolesia z Postala, niż typowego protagonistę. To postać wymyślona na szybko, żeby nie robić kolejnych dwóch DLC z Joe w roli głownej.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Nigdzie nie można znaleźć aktora użyczającemu głoś pod Jimmiego. Dziwne.
Tom napisał(a):
Historia Jimmy'ego rozgrywa się najprawdopodobniej w czasie, gdy Vito siedział, a Joe był na wakacjach. To moja teza odnośnie ram czasowych, ale myślę, że jest słuszna...


Błąd. Historia Jimmy'ego ma miejsce w alternatywnej rzeczywistości, która nie wpisuje się do kanonu Mafii, tj. Mafia -> Mafia 2 + Joe's Adventures.
muore il bandito, la mafia vive
Też tak myślałem że to sprzątacz jest.

Bez takich postów proszę, nie odkopujemy tematów sprzed ponad roku by dodać do niego jedno, nic niewnoszące zdanie. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne - niv
cron