Kij bejsbolowy czy nóż

Co jest lepsze
Ankieta wygasła 3 wrz 2008, o 12:39
50% (4)
50% (4)
Liczba głosów: 8
Co bardziej lubicie bo ja chyba nóż ponieważ jest bronią krótką
Scyzoryk MacGyvera :P
ja wole nóż
No dobra chłopaki wy trzech wolicie noże, jak wyjdzie multiplayer zbierzemy się wy weźmiecie noże a ja kij zobaczymy kto wygra.
Accoz - tutaj nie dla wszystkich najważniejszy jest atak czy obrona. Liczą się też sentymenty itp. Np. mój kolega zbierał kiedyś figurki żołnierzy z IIWŚ. I dlaczego wśród Amerykanów nie miał samych komandosów tylko większość najzwyklejszych wojaków? Miał dostęp do commando, pieniądze no i nie zbierał armii tylko kolekcjonował figurki ;)
Ale jak wyjdzie multi do mafii to taki pojedynek Noze vs kij baseballowy niezaszkodzi :-D
Jeżeli chodzi o grę Mafia( a napewno) to nie ma tutaj co się zastanawiać.
W grze jeżeli zaatakujemy kogoś od tyłu z całej siły to i tak go zabijemy, i nie ważne czy to nóż czy bejsboll.
muore il bandito, la mafia vive
Ja wolę bassebola, łamanie karków od tyłu jest w Mafii jest ciekawsze :lol: ... no... wygląda lepiej.
Preferuję "bejzbola" ;-)
Obrazek
Zdecydowanie bejsbol. Nie ma to jak pogruchotać komuś kości w ten sposób. Poza tym jest dłuższy i chyba w pojedynku z nożem kij okazałby się lepszy...
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Wole bejsbola, nie ma to jak sportowy sprzęt :D
:shock: Czyli jest remis :->
Bejzbol bo jest bardziej twarzowy i efektowny :P. Mafiosowi nie wypada przeciez wymachiwac scyzorykiem :D
Crunk Ain't Dead, Ho!
Oczywiście bejsbol :) Lepiej "honorowo" roztrzaskać łeb kijem niż ciąć nożem ;p
Wolę ''bejzbol'', nożem się można skaleczyć