Kanał na YouTube

Cześć, ostatnio sprawiłem sobie kanał na YouTube i nagrywam let's play z pierwszej części naszej ulubionej gry (Mafia) póki co jest tylko pięć odcinków, lecz sprawa jest w miarę świeża, dwa następne są już gotowe do wrzucenia, będą się pojawiać po jeden, dwa dziennie, może uda mi się kogoś zainteresować, bo czasy ciężkie i kanałów na pęczki. :) https://www.youtube.com/watch?v=XTxj0QdTlnQ - link do pierwszego odcinka, jeżeli się spodoba to będę wdzięczny za jakąś łapkę, czy suba. Chęnie wysłucham każdej opinii na temat mojej działalności. Trochę offtopując, potrzebuję też intra i grafiki na kanał, a talentu do tego nie mam, więc jeżeli ktoś się na tym zna i zechciałby mi pomóc, lub jeszcze lepiej, zrobić mi intro to będę wdzięczny za kontakt.
Let's Play'i jest już od cholery. Nie ma po co się w to dalej bawić, bo nikt tego i tak nie będzie oglądał. A jak chce to jest już na prawdę dużo od innych użytkowników. Więc wątpię, że znajdziesz oglądalność, no ale - próbuj,

Odnośnie samego filmu, przede wszystkim logo, jak coś robisz, to rób to do cholery profesjonalnie, a nie za przeproszeniem na odpierdal.
Dwa - jakość audio. Tragedia. To samo co wyżej, zanim się za to zabierasz mogłeś zainwestować w coś, co chociaż daje pozornie dobrą jakość. Słychać również straszne dmuchnięcia.

Trochę chamsko z Twojej strony też, że rejestrujesz się na forum, i pierwsze co robisz to... REKLAMA! Brawo.

Tyle z mojej strony.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Z samej witryny korzystam już sporo czasu, możesz wierzyć, lub nie, ale to inna sprawa, za to nie miałem nigdy potrzeby rejestrowania się. Co do mikrofonu to wymieniłem go i chyba od 7 odcinka, włacznie będzie już lepiej. Natomiast w sprawie loga jest wytlumaczone, posiadam trialową wersję programu na 30 dni, nie uważam, żeby strasznie gryzło to w oczy, a szczerze mówiąc nie wiem, czy Tobie nie byłoby szkoda inwestować nawet jakiejś tam stówki na program, skoro póki co nie masz widzów i nie wiesz czy ktoś to będzie oglądał.
Są tańsze alternatywy, a jak się za coś zabiera to raczej profesjonalnie, tak żeby wyróżnić się czymś od konkurencji, wtedy można zdobyć potencjalnych widzów. A jak konkurencja nie ma loga, ty je masz w tym momencie przegrywasz, bo ktoś woli obejrzeć bez jakiś defektów, przykładowo też w full hd, oraz z jakimś dużo ciekawszym komentarzem, bo nie zapominajmy, komentarz to najważniejsza część takich filmów. Obraz jest tylko dodatkiem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No w sumie masz rację, od drugiego odcinka jest już w 1080p, ale to uważam akurat za szczegół. Komentarz moim zdaniem rozkręca się z odcinka na odcinek, czuję to nawet jak nagrywam, że mam większą swobodę. Jakoś trzeba zacząć.