Już rok z Mafią II

Podabała ci się Mafia II
Ankieta wygasła 30 sie 2011, o 11:30
82% (14)
18% (3)
0% (0)
Liczba głosów: 17
Dziś mija nie byle jaka rocznica dla użytkowników mafiatown, bo mija I rocznica od premiery Mafii II. W tym temacie będziemy pisać od kiedy mamy Mafię II, ile razy przeszliście, czy się wam znudziła, oraz dlaczego kupiliście Mafię II . Możecie uzupełnić też ankiete

Ja mam mafię II równy rok, czyli od 27 sierpnia 2010 8-).
Przeszedłem 8 razy.
Absolutnie się mnie nie znudzia.
Kupiłem ją dzięki części pierwszej, która była bardzo wciągająca fabularnie.


P.S. Na forum MT jestem już Capo :-)
Obrazek
Mafię mam ponad pół roku.
Podstawową wersję przeszedłem 4-5 razy
Po pewnym czasie znudziła mi się i odinstalowałem, ale coś czuje że za jakiś czas znowu pośmigam sobie po Empire Bay :-P
Kupiłem ją, gdyż wcześniej ściągnąłem pirata (wstyd) i stwierdziłem, że jest warta tych pieniędzy (od razu kupiłem ze wszystkimi dodatkami)
Obrazek
Ja Mafię II przeszedłem tylko 1 raz, później zainstalowałem sobie Freeride. Teraz prawie w nią w ogóle nie gram, troszeczkę mi się znudziła :o-- Myślałem, że spełni wszystkie moje oczekiwania, lecz spełniła tylko ich małą część. Kupiłem oczywiście grę oryginalną, piractwo nie jest w moim stylu. Mimo że trochę się na niej zawiodłem, była całkiem fajną grą.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Mam mafię tak samo jak niektórzy, od premiery. W ogóle się na niej nie zawiodłem, dobry wybór. Przeszedłem ją już 13 razy. Kupiłem ją pierwszą, jedynkę kupiłem poźniej w edycji Orange Box i żałuję :evil:. Nie trafiła mi w gust. Osobiście preferuję podstawową mafię, od dodatków DLC. Właśnie obchodzę ja jeszcze raz, mam tera 3 rozdział (Wróg publiczny). Dodatki DLC przeszedłem po razie, a Przygody Joe 2 razy.
Ja kupiłem Mafię II 16.08.2011r. (dla ślepych: dwa tysiące jedenasty rok), czyli niedawno.
I jak u "gościa" pod nickiem Johnny, przeszedłem 1 raz Mafię II, a później zainstalowałem FreeRide. Ale jak na 10 dni (bo instalacja w nocy tuż po kupieniu gry...) grania, to i tak nadal się nie nudzę, a zwłaszcza na szukaniu listów gończych. Miałem szczęście, że w sklepie (nie robię reklamy, ale nazwa sklepu jest w skrócie MM) była promocja: 40% rabatu! Więc grę nabyłem za cenę dokładnie: 89,90 zł. A w zestawie była dołączona mapa.
(jak na tą cenę to i tak dużo)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
No zależy nie chce tu burdelu robić, ale u mnie w empiku poniżej 120 zł podstawowej gry (bez niczego) się nie kupi, za to zestaw dodatków do gry jest bardzo tani (30 zł) :)). Ale jak z rabatem to masz rację powinieneś dostać trochę taniej ;-). Przynajmniej, możesz się pochwalić przed innymi, że masz edycję z mapą i to nawet za niezłą cenę :-J
W Empiku gry zawsze są drogie. Cena za dodatki, imponująco niska, ale znajdzie się taniej :-P
http://www.nokaut.pl/gry-pc/mafia-ii-ze ... o-gry.html
Obrazek
Ja Mafię 2 kupiłem przed świętami Bożego Narodzenia, gdzieś tak 22 grudnia 2010 roku. Kupiłem dlatego, że byłem bardzo ciekawy jaka jest ta druga część. Wcześniej oglądałem tylko filmiki na YouTube, aż w końcu nadszedł dzień kiedy uzbierałem całą sumę aby kupić grę... no i udało się. Gra jak dotąd nie znudziła mi się, przeszedłem ją 3 razy (za każdym razem na trudnym poziomie). Jednym słowem z gry jestem bardzo zadowolony, co prawda, twórcy do końca nie postarali się z fabułą (wg mnie "jedynka" miała lepszą), nie było także trybu swobodnej jazdy, no, niby jest tam jakiś mod, ale to nie to samo.... To tyle na ten temat... ;-)
Obrazek They never fight alone...
Miałem i grałem, ale nie gram, bo wyleciałą przez okno razem z pudełkiem. Jak dla mnie to dno, biorąc pod uwagę jaka miała być super, nie winię za to autorów gry tylko wydawców, którzy tą grę "pochlastali" :-/

Pozdroo
Wiem, że mnie za to znienawidzicie, ale co, wygłaszam swoją opinię.

Mafii 2 nie kupiłem, tylko ściągałem. I dobrze, bo tylko wyrzuciłbym pieniądze w błoto. Ta gra jest strasznie okrojona, miasto takie nijakie(nie mówie, że brzydkie, ale jakiś wypasione też nie jest). Interakcja z otoczeniem? Proszę... podchodzisz do kranu, naciskasz E i magicznym sposobem z kranu leci woda. Co? Tak ciężko było zrobić prościutką animację, w której Vito odkręca wodę? Chyba tak... w dodatku te okrojenia, w pełnej wersji(jeśli można to nazwać pełną wersją) jest zaledwie 20% tego, co miało się pojawić. I te dodatki? Szkoda gadać, lubię Mafie, ale Mafii 2 nie strawię i na pewno nie kupię.

P.S Zanim wylecisz mi tu z tekstem, że się nie znam, to wygłaszam tylko swoją opinię : )
Life without love is mighty empty,
But confession's good for the soul
I'd rather have love that I can cling to
Than have the world and all of it's gold
Mafię 2 mam od września 2010. Cóż, na początku byłem zaskoczony grafiką (o niebo lepsza niż w poprzedniej części), pięć razy ją przeszedłem na poziomie łatwym, raz na średnim i trudnym. Freeride mam od grudnia - ale nie ma tam nic ciekawego do roboty poza jeżdzeniem i strzelaniem. DLC przeszedłem 2 razy i powoli ta gra zaczyna mnie trochę nudzić.
Ja mam Mafie od 2 maja 2011
przeszedłem siedem razy
kupiłem bo w 2008 kumpel pożyczył mi Mafie i bardzo mnie wciągneła


PS-Ja Mafie z mapą zakupiłem w Saturnie za 69,99
Glory Glory ManUtd XD
grę kupiłem w dniu premiery i uważam że jest zarąbista genialna fabuła, soundtrack w moim odczuciu minimalnie lepsza od poprzedniczki, przeszedłem ją 10 razy i pewnie jeszcze trochę pogram.
cron