Jazda ekstremalna - problem z misją

Stojąc tyłem do budynku i patrząc na samochód - jeden jest po Twojej lewej, drugi po prawej, a trzeci na przeciw Ciebie :)
Tylko ze jak patrze naprzeciw siebie do nie moge go dostrzec on jest na tym wierzowcu?
Gdybym mógł, to zrobił bym screena...

Tak, on jest na wieżowcu :) Możesz zrobić fotkę z tej misji?
Dzieki juz to przeszedlem.

Ej jest taka misja w jezdzie ekstremalnej gdzie trzeba jechac samoched ktory wybucha i dymi i potem doszczetnie wybucha jak to przejsc :?: ????
Witam,

Mam problem z misją którą sie dostaje przy szpitalu. Trzeba Boltem Ace przejchać przez most ktory jest bombardowany. Pytanie brzmi: czy jest jakiś optymalny tor jazdy przez most czy mam próbować i liczyć na fuksa? Co prawda raz mi się kiedyś udało to zrobić ale po dziesiątkach prób, teraz nie chce mi się próbować bez skutku.
Hmmm, nie jestem pewien, ale chyba jechałem chodnikiem i przejechałem. Możesz spróbować. Dawno grałem w Mafie i niestety nie mam jej na komputerze. Są sposoby, m.in. Mafioso jeden podał - jeździj zygzakiem od jednego chodnika do drugiego. W końcu Ci sie uda ;)
Obrazek
Można też oszukiwac i najpierw przepchac Bolta innym autem, a później iśc po zadanie
jak przejść tą misję w jeździe ekstremalnej co trzeba jechać autem wyścigowym koło czerwonych dymków bo w zadaniu pisze że trzeba nie przekroczyć ograniczenia.jak ją przejść
szymon2909 napisał(a):
jak przejść tą misję w jeździe ekstremalnej co trzeba jechać autem wyścigowym koło czerwonych dymków bo w zadaniu pisze że trzeba nie przekroczyć ograniczenia.jak ją przejść


JEST NAPISANE :!:

co do pytania:

a próbowałeś jechać nie zwracając uwagi na "ograniczenie"? :-P
a może wiecie gdzie jest ta trzecia taksówka którą mam wepchnąć do wody w jeździe exstremalnej
Szymon!

http://www.youtube.com/watch?v=ifaqpgxO ... 1&index=11
Obrazek
Dzięki .A może wiecie czy w jeździe ekstremalnej można naprawić auta i czy jak się przejedzie te 19 zadań to są jeszcze jakieś.
1. W jeździe ekstremalnej nie da się naprawiać wozów.
2. Nie ma więcej wozów do wygrania.
Witam. Mam problem W misji z samolotem i samochodem z bombą. Jaka jest trasa samolotu, bo za mostem go gubię. Dziękuję za odpowiedz :P. Pozdro
"Przyjaźń to G***o" - Sam
Za mostem kieruje się w stronę tunelu. Potem leci ciągle prosto. ;-)
cron