Jazda ekstremalna problem misja 15

Siemka wszyscy......jestem miłośnikiem mafii.....i czekam z niecierpliwością na odsłonę drugiej części.....to tak na wstęp.....teraz problem...otóż w misji 15 gdzie jedzie się białym castelem i ucieka się przed wybuchającymi bombkami które wypadają z pod samochodu.....no to mam jakiś chyba błąd w grze albo w plikach w kompie bo nieważne ile bym nie jechał ta bomba zawsze wybucha mi pod samochodem....3 bomby i po misji wybucham.....u kolegi zrobiłem to za pierwszym razem bez najmniejszych problemów.....niedawno miałem format i nowego windowsa.....na starym było tak i na tym też tak jest.....gra czy pirat czy oryginał jest tak samo.....przeszedłem wszystko parenaście razy prócz tej jednej misji......PLIS HEEEELPPPP......może jakiś crack lub patch.....mam windows 7 64 bit......jak coś pisać na mój nr gg: 6985254 lub tutaj......POZDRO I CZEKAM NA ODP


Jak by co to mogę pomóc w czymś. Znam grę na wylot ;). Pzdr.

Niesamowicie nieczytelny post - M.
Jezu gościu, skończ z tymi wielokropkami, bo jest to zupełnie nieczytelne. Co do tej misji to nie wiem w czym problem, jedyny wymóg to dociskać gaz do dechy i nie zwalniać ani na chwilę. Wystarczy, że za bardzo zwolnisz i ta bomba rzeczywiście wybucha pod samochodem. Zobacz jakieś filmiki na youtube jak przechodzili to inni, ja kiedy nie wiedziałem jak przejść jakąś misję we FREx to korzystałem właśnie z YT.
Jak wciskam gaz do dechy to nic to nie daje. Kiedyś jak miałem starego kompa i win ME to było to jedna z najprostszych misji którą przechodziłem na sam początek. Przeszedłem wszystko odinstalowałem i po pół roku znów se zagrałem i od tamtej pory zaczęły się schodki z tą zasraną misją. ;/. Nie wiem może jakiś patch lub crack potrzebny do win 7 ulepszający gierkę.
Mam tak samo. Spróbuj zainstalować patch 1.2 może pomoże.
Cześć wszystkim xD
Witam, wiem ze odgrzewam ostrego kotleta ale nie widze rozwiązania problemu a je znam. Wiec to zalezy od Twojego komputera, jeśli jest za dobry to po prostu bomby wybuchaja za szybko ... 6 lat temu na starym kompie zdaje sie przeszedłem to a teraz na nowym za **** nie mogłem. Jechałem szybciej niz na nie jednym filmie YT i nic. Rozwiazanie jest takie:

Musisz ściągnąc program n nazwie FRAPS i przed grą go włączyć. Tam bedziesz miał zakładke "Movies", wchodzisz w nia, potem masz takie okienko jak "Video Capture Hotkey", i tam ustawiasz jakis przycisk i potem tym włąśnie przyciskiem bedziesz aktywował nagrywanie filmu podczas gry. Odpalasz mafie, i jak zaczynasz misje wciskasz przycisk ten który wybrałeś i od tego momentu bomby beda wybuchały znacznie później a przejście misji nie powinno stanowic problemu. Mam nadzieje ze pomogłem i za dużego wykroczenia nie popełniłem z taka późną odpowiedzią :P
moim zdaniem najłatwiej to pojechać to Oakwood i tam odblokować wszystko na raz ;p
Nie ta sama satysfakcja i brak przedłużenia przyjemności gry :P
Ja nie miałem takiego problemu, ale mój kupel miał. Ja miałem inny błąd w misji z Black dragonem, gdzie goni się niewidzialnego gościa. W pewnym momencie wbiegał on na stację kolei nadziemnej i mogłem czekać tam na pociąg półgodziny, albo dłużej, a on nie jechał. Okazało się, że utknął na jakimś moście między stacjami. Nie mogłem nic zrobić. Musiałem wgrać inne save'y. Radzę zrobić to samo albo ponownie zainstalować grę od nowa.

EDIT: Po pierwsze: odkop. Po drugie: nie na temat. Po trzecie: końcowa sugestia faktycznie baaardzo pomocna... Ostrzeżenie +1 - niv
Obrazek
cron