Jakie można by dodać misje w Mafii?

Jakie proponowalibyście jeszcze misje w Mafii? Bo szczerze dla mnie to co tam jest to za mało;p Ja bym na przykład dał misje gdzie trzeba zabić jakiegoś policjanta przebrać sie w jego ciuchy i wejść do komendy policji i zabić komendanta a potem zwiewać. Albo gdzie trzeba zabić jakiegoś ważnego członka Mafii Morello który aktualnie przebywa w szpitalu i jest dosyć mocno chroniony przez swoją mafie. Albo też misja gdzie trzeba zabić jakiegoś kapusia który jest w teatrze i w teatrze go zabić.
podawajcie swoje misje które mogłyby być w Mafii:)
Jak mawia Liroy – sztuką jest żyć
A prawdziwym arcydziełem – żyć i nie zejść na psy
To mądra myśl, bardzo mądre słowa
Niech każdy z nas je w pamięci zachowa
Pomyśl o tym, nim pociągniesz za spust

Karramba - A gdzie była policja
Ja bym dodał 2 rozdziały na końcu, po wyjściu z galerii :-P Polegały by one na tym, że trzeba uciec z miasta, goni nas policja i stan poszukiwania nie schodzi (tak jak było z tym samochodem od Lucasa w jednej misji) Uciekamy na jakąś farmę i od teraz opuszczona stodoła była by naszym domem. W kolejnym rozdziale budzili byśmy się rano w tej stodole i trzeba by dojechać na spotkanie z Normanem, nie dając się zauważyć policji (Taki mały hardcore :mrgreen:)

PS.
Albo gdzie trzeba zabić jakiegoś ważnego członka Mafii Morello który aktualnie przebywa w szpitalu i jest dosyć mocno chroniony przez swoją mafie.

Mafie mają prywatnych lekarzy, tak jak to było z tym w Oak Wood, oraz w dwójce El Grecko, tego z jedynki nie pamietam imienia. Szpitale zgłaszają policji różnego typu rany postrzałowe, więc Mafia je omija.
Pozdro
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
To że mafia ma własnych lekarzy to wiem. Ale mi tu bardziej chodziło o to że nie ze wszystkim można pójść do lekarza prywatnego. że na przykład jest na coś chory i musi być w szpitalu. I nie chodziło mi o to że postrzał albo coś tylko że normalna legalna choroba którą musi w szpitalu wyleczyć;p
Jak mawia Liroy – sztuką jest żyć
A prawdziwym arcydziełem – żyć i nie zejść na psy
To mądra myśl, bardzo mądre słowa
Niech każdy z nas je w pamięci zachowa
Pomyśl o tym, nim pociągniesz za spust

Karramba - A gdzie była policja
Ja dodałbym misję jak Tommy musi obrabować sklepy aby kupić pierścionek ślubny dla Sary, a następna misja byłaby czasowa- Thomas musiałby dojechać na czas do kościoła na ślub, w przeciwnym przypadku teść potraktowałby go luparą :mrgreen:
Joke :-F

Ja bym nic nie dodawał, twórcy wg. mnie spisali się znakomicie (w przeciwieństwie do Mafi 2 of coz).
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
cron