Jaki Telefon ?

Witajcie !
Temat ten założyłem dlatego iż w czerwcu kończy mi się umowa w Play i chcę rozejrzeć się za jakimś nowym telefonem..
Jakie telefony byście mi polecili ?
Teraz mam Nokie E63 jest to telefon idealny lecz....
Jak każda rzecz materialna nudzi się z czasem...
Podoba mi się np. Nokia N95 ...
Wiem stary telefon ale podałem przykład żebyście mi podali jakieś telefony dobre rzecz jasna :D
Nie jarają mnie Samsungi i inne El dżiki bajerowate...
Nokie, SE ...
PS. Byle nie dotykowy, jeżeli już dotykowy to naprawdę bardzo dobry ;P
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Dodam ci cos od siebie .
Im bardziej "wypas" telefon tym gorsza bateria , co prawda mozesz sobie na nim umilic czas graniem w jakies gierki JAva ale to nie to samo.
Jak dla mnie telefon jest tylko do dzwonienia , mam stara nokie z kolorowym wyswietlaczem gdzie bateria jak załaduje na maxa trzyma mi hgmmm 9-10 dni , uzywania takiego ze tak powiem 70% , jezeli cały czas dzwonie 2-3 dni .

Zaraz usłysze pewnie słowa krytyki , "w jakiej epoce zyjesz" lecz uprzedzajac je zyje w tej samej co ty.
Oczywiście że tak ale wole załadować baterie i słuchać muzyki, jak mówisz z nudów czasami pograć...
etc...
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Kolega wyżej wspomniał, że im więcej bajerów tym mniej żywotna bateria. Otóż nie zawsze. Posiadam obecnie Nokię E52, która ma odtwarzacz MP3, wi-fi, GPS i jeszcze wiele innych pierdółek. I przy w miarę normalnym użytkowaniu (słucham muzyki ok. dwie godziny dziennie, z wi-fi korzystam pół godziny dziennie, i wysyłam kilkanaście sms-ów) telefon trzyma 10 dni. Do tego jest cieniutka, ma spory ekranik i jest pioruńsko szybka. Jeśli szukasz telefonu z kilkoma bajerami i mocarną baterią, to mogę ci ją z czystym sercem polecić.
Normalnie poleciłbym Ci iphone'a ale w play jest strasznie drogi. W tym przypadku stawiałbym na htc hero, albo htc hd 2. To na prawdę rozbudowane telefony z którymi zrobisz prawie wszystko. Jeśli zależy Ci na internecie to się nie zawiedziesz.
Obrazek
Może Sony Ericsson K770i ?

Wymięka przy tych wyżej, ale ja nie znoszę dotyków, symbianów i tych mini windows czy jakoś tak.
nivener napisał(a):
Kolega wyżej wspomniał, że im więcej bajerów tym mniej żywotna bateria. Otóż nie zawsze.


To prawda, wystarczy nie bawić się telefonem cały dzień. Ja często na necie siedzę, więc mi zdycha po krótkim czasie. Jeśli zależy Ci na dobrej baterii, to Nokia z pewnością Ci się spodoba. Słyną one z żywotnych baterii (przynajmniej moim zdaniem). Ale inne np. SE czy LG też mogą trzymać długo, chociaż nie wiem, najczęściej obcykuję Nokie i ewentualnie jakieś dotykalskie. Wiadomo, że np. wibracje lub wiecznie włączony bluetooth szybko rozładowują baterię, dlatego bluetooth miej włączony tylko gdy potrzebny.
Nie polecam Samsungów. Moja siostra ma, trochę się nim pobawi i już bateria pada, a do tego fon robi się taki gorący, że można na nim naleśniki usmażyć.
Obrazek
DemoN napisał(a):
Może Sony Ericsson K770i ?

Wymięka przy tych wyżej, ale ja nie znoszę dotyków, symbianów i tych mini windows czy jakoś tak.

To jest dość stary telefon. Zaproponowałem wczoraj htc i trzymam się tego
Obrazek
HTC bajeczne ;) Ale do najtańszych też nie należą...
Co do Noki E52 ma ją moja mama i nie podeszła mi zbytnio ;P
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Podaj kwotę abonamentu i ile na telefon możesz wydać to coś znajdziemy ;)
Obrazek
49 złotych..
W sumie 50 :D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
50 zł na telefon, czy tyle abonament w przybliżeniu? ;p Bo jakoś nie umiem się skapnąć o co kaman ^^
Obrazek
Hanys najlepiej brać MIXy, tzn umowa na ilość doładowań.
Poza tym wybierz telefon z Androidem ;) Jakiś HTC najlepiej ;)
Z reszta jak ja byłem kupować to popatrzyłem po gablotach pokazałem palcem i tyle :D
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Jak już nawet Pan Moderator się ze mną zgadza, to chyba nie masz wątpliwości ^^
Obrazek
50 złotych abonamentu...
No zobacze jeszcze ;)
Mixy mi nie podobają się..
Wole zapłacić abonament i wydać sobie co miesiąc te 50 złotych ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."