Jaki powinien być prawdziwy MODERATOR?

Prawdziwy MODERATOR powinien:
- być źródłem ciepła,
- być "kotłem" w którym zbierają się wszelkie czeluście forumowego życia,
- mieć niezburzoną , "stalową" po(d)stawę,
- zażywać odpadki, trociny, słomę i chrust (co znacznie wpływa na jego pracę),
- posiadać "zawór bezpieczeństwa".

Dokładne info pod TYM linkiem.



PS. Wpiszcie w Googlach frazę "MODERATOR" i otwórzcie pierwszą stronę ;)

:mrgreen:
BAN,BAN,BAN,BAN,BAN,BAN...

/// To tylko mój "śmieszny" podpis...
muore il bandito, la mafia vive
PRAWDZIWY MODERATOR NIGDY NIE OPUSZCZA SWOICH BRACI, NAWET NA BIBIE.

Obrazek

WIEM WIEM PISZEMY BEZ CAPSA :mrgreen:
Obrazek
A kto to?? :shock:
"MODERATOR na wakacjach" ;)
Fajny masz podpis ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Należy pamiętać o szeregu zasad, których nieprzestrzeganie wiąże się z atakiem wściekłości moderatora.

:arrow: Nie wyręczaj moderatora z obowiązków – upominając kogoś ściągasz na siebie gniew moderatora (bo on nie lubi, gdy ktoś mu się wpieprza w kompetencje).
:arrow: Nie wdawaj się w kłótnie z moderatorem – – jak mawiał słynny rosyjski działacz charytatywny "Dajcie człowieka, a znajdę paragraf". Pamiętaj, że większość modów ma owego działacza za wzór cnót.
:arrow: Czytaj moderatorowi w myślach – jeśli moderator wypowiada się w jakiejś dyskusji, to możesz być pewien, że tak czy siak ma na myśli "End of Topic".
:arrow: Nie próbuj się bronić – pamiętaj, pod żadnym pozorem nie próbuj się odwoływać od kary. Bowiem jakakolwiek linia obrony jest uznawana za przyznanie się do winy.
:arrow: Bezwzględnie stosuj się do regulaminu – jeśli mod postanowi porozdawać "warny", to możesz być pewien, że w całym dziale, pełnym powtarzających się, bezsensownych, jednozdaniowych wypowiedzi, mod odnajdzie właśnie TWÓJ post, któremu za mało do regulaminowych trzech linijek o jeden znak. Tak samo wśród kilkunastu tematów identycznych do wiszącego na górze strony "przyklejonego" znajdzie jeden TWÓJ, który po głębszej interpretacji można powiązać z już istniejącym, po czym go usunie i poprzydziela banany wszystkim, którzy napisali w nim regulaminowego posta.


Jaki powinien być ? Po pierwsze to powinien być:P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron