Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Jaka to gra?

Proponuję kolejną (myślę, że dość ciekawą) zabawę.

Otóż wklejamy screena z jakiejś gry, a osoba następna musi odgadnąc o jaką grę chodzi, jeżeli odgadnie wkleja screena i tak w kółko.

Po podaniu odpowiedzi czekamy na odpowiedź autora, chyba, że jesteśmy stuprocentowo pewni o jaką grę chodzi. Jeżeli nikt nie będzie potrafił odgadnąć, mozna prosić o podpowiedzi w takiej sytuacji autor screena musi podać jakąś małą podpowiedź która nakieruje innych na trop. Jeżeli kopiujecie adres screena, to uważajcie żeby w tym adresie nie było nazwy gry. Lepiej ściągnąć na kopma i upnąć na jakiś imageshack czy inny podobny fotosik i zapodać.

No to pierwszy screen, o jaką grę chodzi?

Obrazek
Obrazek
To jest gra na PlayStation :) Są w niej także takie gry jak, spychanie się po lodowej tafli itp. Tylko że tytułu nie mogę sobie przypomnieć ;/
wiem ze glowna postac nazywa sie Crash (chyba tak sie to pisze :) )
Murphy był optymistą.
Czy to będzie Crash Bash? Jeśli tak to oddaję kolejkę Wawrzusowi, ponieważ pomógł mi w odgadnięciu hasła ;)
Jesteście blisko, natomiast, to nie crash bash.

Nazwa jest lekko inna.
Obrazek
CTR - Crash Team Racing?
Tak Crash Team Rcing.

Twoja kolej.
Obrazek
Dość łatwe ;)

Obrazek
Monster Garage!!!

Ile ja się namęczyłem przy tej grze, wiem, że jeden bug niweczył przejście do kolejnego samochodu.

Obrazek

Dla młodszych graczy może okazać się trudne.

[ Dodano: 17 Czerwiec 2008, 07:47 ]
Podpowiem, że gra wyszła na playstaion i pierwszy człon nazwy, to SYPHON _ _ _ _ _ _?
Obrazek
Mafioso mysle ze chyba nikt juz niezgadnie
i raczej dodaj screen innej gry :-)
Murphy był optymistą.
Syphon Filter?
Tak jest Kevin, Syphon Filter.

Zapodajesz screena. ;-)
Obrazek
Obrazek

Nie musicie podawać która to jest konkretnie część, wystarczy tylko nazwa ;)
Microsoft Flight Simulator?
Obrazek
Źle ;)