Jaką grę możecie mi polecić?

Siema. Niedłuo kupuję sobie kolejną grę ale nie wiem jaką. Polecicie mi jakąś fajną ?


Nie wymieniajcie gier strategicznych ani wyścigowych takie gry mnie nudzą...

Uwielbiam RPG i Strzelaniny :D
Obrazek
Z mojej strony proponowałbym Ci Call Of Duty: Modern Warfare 2, super gierka. Zawsze kiedy mam czas lubię sobie w nią pograć ;-) .
Obrazek They never fight alone...
Deus Ex: Human Revolution.
Wiedźmin, albo nowsza jego część; Wiedźmin 2.
Z całą pewnością mogę polecić dwie gry, które są bliskie memu sercu : MDK i jej kontynuacja, MDK 2. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jaki tytuł zapoczątkował strzelanie z dalekich odległości to musisz chwycić właśnie za MDK. Bardzo oryginalna gierka, gorąco polecam.
muore il bandito, la mafia vive
RPG i strzelaniny? Borderlands i Dead Island.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
CoD 4 - drugi najlepszy po CoD2, następnych codów nie lubię - dla mnie to to tamo
Obrazek
A co myślicie o grze Risen warty kupna ?
Obrazek
Jak najbardziej, sam jestem szczęśliwym posiadaczem. Po tym jak Piranha Bytes rozstała się z serią Gothic i stworzyli Risen. Na prawdę gra warta polecenia, ja sam czekam na 2 część - Risen 2: Dark Waters.
Obrazek
RG13 napisał(a):
Jak najbardziej, sam jestem szczęśliwym posiadaczem. Po tym jak Piranha Bytes rozstała się z serią Gothic i stworzyli Risen. Na prawdę gra warta polecenia, ja sam czekam na 2 część - Risen 2: Dark Waters.




Może się skuszę na Risena jednak choć i tak ostateczna decyzja zapadnie w sklepie. ;-)

EDIT:
Ja chyba jednak Risena nie kupie. Włączyłem dziś kilka filmików z walk w Risenie i ten system walki mnie zniechęcił jest tragiczny według mnie bohater uderza tak szybko jak jakiś superman....... Jeżeli nawet bym kupował to grę to jak zmienią na wydanie "Kolekcja klasyki" O ile ta gra w ogóle zasługuje na Kolekcję klasyki........

Double post, łączę. Pamiętaj, by edytować posty i nie pisać jednego pod drugim. - niv
Obrazek
Kupiłem Wiedźmina 2 :).

Sorry że pisze posta pod postem choć zostałem pouczony przez morderatora ale to duży odstęp czasu więc...

Temat do zamknięcia.
Obrazek
Zamykam.

Obrazek
cron