Jak ustawić podpis?

Cześć to wyda wam się głupie ale jak czasami przeglądam posty to są tam teksty typu " cwaniacy nie idą do nieba" a moje pytanie brzmi jak mogę sobie ustawić coś takiego. Z góry dzięki.
Zapewne chodzi o zwykły podpis. Po ustawieniu pod postami pojawić się mogą teksty, cytaty, grafiki jak i linki. Wchodzisz w Panel użytkownika następnie klikasz Profil a tam Podpis. Wpisujesz tam sobie co chcesz. Ta funkcja jest dostępna niemal na każdym forum, nie tylko Mafiatown.

Nie chcę być niemiły, ale to tak trudno wejść w swój profil i poszukać samemu ustawień? Nie jest to skomplikowane, tym bardziej po ostatniej zmianie interfejsu forum.
Dzięki ci bardzo i dam trochę dziwne usprawiedliwienie ale sczerze mówiąc wcześniej nie korzystałem z forów.
Mi (jako fanowi Mafii oraz użytkownikowi forum oczywiście) jest miło, że zdecydowałeś się rozpocząć forumowanie właśnie od Mafiatown :-) Zachowam się nieco jak Admin i zachęcę do zapoznania się z regulaminem klik.
Jesteś początkujący, a lepiej uniknąć wszelkich, późniejszych ostrzeżeń ze strony administracji za czyny, których nie byłbyś do końca świadomy ;-)

Pozdrawiam
Miło, że zaczynasz razem z nami ;-) Przeniosłem temat do odpowiedniego działu i zmieniłem nazwę tematu na bardziej konkretną.

Bolt podał ci już link do regulaminu, który powinieneś przeczytać. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, najlepiej przejrzyj ten temat. Z racji zabezpieczeń przed osobami, które rejestrują się tutaj tylko po to, żeby pochwalić się swoją stroną, zablokowaliśmy zmianę awatarów i podpisów dla użytkowników, którzy nie osiągnęli jeszcze liczby 30 postów. Napisz te 30 postów (byle na temat), a te opcje ci się odblokują.
Dziękuje wam serdecznie za pomoc wybrałem to forum ponieważ cóż może być bardziej interesującego niż najlepsza gra świata. A takich uprzejmych forumowiczów to normalnie ze świecą szukać :)