Jak tanio dostać się do Londynu?

Planuje wyjazd czteroosobowy do Londynu i chciałbym wiedzieć czy macie w tym temacie jakąś wiedzę. Mianowicie chodzi mi o to jak najtaniej dostać się do Londynu, tanie linie lotnicze czy jednak autobus? Wiadomo googluje w poszukiwaniu ofert, ale chciałbym też poznać opinie turystów.
Ekspert ze mnie żaden, ale moim zdaniem o ile nie boisz się latać :-D to zdecydowanie samolotem. Zyskujesz czas, wygodę, bo autobusem w takiej pogodzie to polec można - dosłownie. Nie wiem jak to się ma z tymi tanimi lotami, ale jeżeli wierzyć im, to opłaca się.
"Next time... There'll be no next time"
Acozz napisał(a):
Planuje wyjazd czteroosobowy do Londynu i chciałbym wiedzieć czy macie w tym temacie jakąś wiedzę. Mianowicie chodzi mi o to jak najtaniej dostać się do Londynu, tanie linie lotnicze czy jednak autobus? Wiadomo googluje w poszukiwaniu ofert, ale chciałbym też poznać opinie turystów.


Wybierajac sie do londynu zdecydowalem sie na tanie linie. Jak dla mnie bezpieczniej i pewniej. Szczerze mowiac, do torby wrzucilem pare wagonow fajek i bilet mi sie zwrocil ale tego akurat nie polecam ;) Bywa roznie...
Obrazek
- M a f i a P B F -
cron