Jak spotkać człowieka z głową psa?

Wszyscy twierdzą że spotkanie takiego człowieka (jak w temacie) jest przypadkiem. Ale to nie do końca prawda! Prawdą jest że na ulicy ciężko jest go spotkać jednak jest reguła by go zobaczyć! Zrobić to jest łatwo. Opisze to w kilku krokach:
1. Wejdź do trybu jazdy ekstremalnej
2. Idź do misji gdzie trzeba gonić niewidzialnego człowieka
3. Biegnij za nim
4. Biegnąc za nim po chodniku w stronę stacji spotkasz człowieka z głową psa!

Sposób ten działa zawsze. Wg. mnie twórcy gry chcieli tą postacią odwrócić naszą uwagę. No i udało im się. ;-)
Fokus q-_-p "Auta, piski, dziwki na maskach, szampan, używki, dla wszystkich metaksa, can canabis. Klaskaj, licealistki, szansa na mis miasta i finalistki. RASTA. Jazda na maxa..."
Obrazek
No no dobrze napisałeś zrobiłem tak jak napisałeś no i rzeczywiście widziałem tą kobietę z głową psa ;)
"Mafia 2 Świat przemocy i przyjaźni"

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Jakoś im się to nie udało skoro nikt tego człowieka-psa nie zauważył do tej pory.
Salieri Cię dorwie
Człowieku nie pogrążaj się. Każdy widział praktycznie człowieka psa. Nabijasz posty koleś.

Tym bardziej że robisz odkop
Tak , psa człowieka widział , ale nie w tej misji , koleżanko.
Salieri Cię dorwie
Chlorek napisał(a):
...Prawdą jest że na ulicy ciężko jest go spotkać jednak jest reguła by go zobaczyć! Zrobić to jest łatwo...


deepack99 napisał(a):
No no dobrze napisałeś zrobiłem tak jak napisałeś no i rzeczywiście widziałem tą kobietę z głową psa ;)


Kolego wyżej: O jaką Ci misję chodzi? Z tych postów co tutaj mamy w temacie wynika że raczej w tej misji widział.

Carl5Z napisał(a):
Jakoś im się to nie udało skoro nikt tego człowieka-psa nie zauważył do tej pory


Komu się nie udało? Pisz jaśniej..

I ostatnie co chciałem dodać: Nie jestem koleżanką. Jakbyś potrafił czytać to domyśliłbyś się po moim pisaniu że jestem facetem.
Doprawdy? To dlaczego używasz nazwy dosia ? A co do misji. Chodzi , rzecz jasna o misję z niewidzialnym człowiekiem. I teraz proszę Cię , zrozum. Ktoś na początku napisał , że sądzi , że twórcy celowo umieścili tam tego człowieka z głową psa aby odwrócić naszą uwagę . Jednak do tej pory nikt o tym nie napisał , że ten stwór jest w tej misji za każdym razem, bo nie zauważył. Czyli nie udało to się twórcom Mafii.
Salieri Cię dorwie
zawsze? hmmm ja nie spotkałem go nigdy tzn. nie odwrócił mojej uwagi . muszę spróbować jeszcze raz tą misję,...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Carl:
Co do nicku to moja sprawa. Miałem dosia, mam i będę mieć

Co do topicu:
Carl5Z napisał(a):
I teraz proszę Cię , zrozum. Ktoś na początku napisał , że sądzi , że twórcy celowo umieścili tam tego człowieka z głową psa aby odwrócić naszą uwagę . Jednak do tej pory nikt o tym nie napisał , że ten stwór jest w tej misji za każdym razem, bo nie zauważył. Czyli nie udało to się twórcom Mafii.


ykhm..
Chlorek napisał(a):
Wg. mnie twórcy gry chcieli tą postacią odwrócić naszą uwagę. No i udało im się.

To jest jego zdanie na ten temat. Więc nigdzie na internecie nie musi to być napisane.

Patrząc po twojej dacie rejestracji i stylu pisania dochodzę do wniosku że komputer z internetem dostałeś na komunie i teraz jako "anonimowa" osoba kozaczysz i wysuwasz swoje tezy.
Proszę Cię, zanim coś napiszesz to pomyśl z dziesięć razy zanim naciśniesz "WYŚLIJ"
Komputerek kochany ,miałem już wcześniej , a ty zrobiłeś wielkie halo z niczego. Napisałem , po prostu , że jeśli twórcy Mafii chcieli tym odwrócić uwagę to niezbyt im się to udało.
Salieri Cię dorwie
Nie wiem co bierzesz, ale daj mi namiary na swojego dilera. Gdzie ja tu robię halo? Mniejsza z tym nie będę się wdawał z tobą w polemikę bo szkoda czasu na takie zabawy. Z tematu robi się burdel. Zamykam