Jak Przebić Bak

Jak można przebić bak bo wiem że można i będzię schodzić ale gdzie strzelać bo jak strzelam w miejsce gdzie jest bak to nic więc gdzie mam dokładnie strzelać aby przebić sobie bak
Strzelaj tam gdzie się leje benzynę xD A jeżeli nie tam, to w silnik, tutaj nie powinieneś mieć kłopotu.
muore il bandito, la mafia vive
Trzeba strzelać w silnik. Z resztą w książce dołączonej do gry napisane jest , że strzał w bak grozi wybuchem samochodu i gdy strzelimy w silnik parę razy to samochód faktycznie wybuchnie.
Salieri Cię dorwie
Po jednym celnym strzale w bak zacznie nam ubywać paliwa, które w końcu całe wyleci, a nam pozostaje tylko wrzucić na luz i pchać auto :DD
Ja zawsze w Mafii 1 celuje w przód auta, tam gdzie jest silnik, po serii z Thomsona auto wybucha ;-) .
Fajnie jest natomiast w drugiej części gry, bo widać wlew paliwa i jeden strzał wystarczy aby samochód spłonął.
Obrazek They never fight alone...
kiedyś strzeliłem w szparę pomiędzy drzwiami a maską i też paliwo uciekało :mrgreen:
@UP: Położenie baku jest zależne od modelu auta (a raczej od miejsca umieszczenia dummies w modelu auta), ale to raczej oczywista oczywistość.