Jak odblokować misje przejęcia biznesu

Mam taki problem. Po odblokowaniu misji niszczenia biznesu w jednej dzielnicy nie udało mi się dokonać zniszczeń na odpowiednią kwotę przez co nie odblokowała mi się misja przejęcia biznesu natomiast skończyły mi się te misje .Biznes dotyczył handlu broni. Moje pytanie jest takie czy można w jakiś inny sposób odblokować te misję ?? Zaznaczam że jak idę do zleceniodawcy co mi dał te misję niszczenia składów broni, przesłuchań itp już więcej zadań mi nie daje.
Możesz niszczyć ciężarówki z bronią w mieście, ale .. hm.. chyba coś Ci się zbugowało, jeżeli wszystkich przesłuchałeś, powinieneś mieć misje z przejęcia broni za miastem i tam dało sie uzbierać pokaźną sumę.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Też mam wrażenie że mi się zbugowało. Albo jakiś kolejny patch mi to naprawi albo będę próbował szukać tych ciężarówek. Dobrze że jest jeszcze taka możliwość
Czy chodzi ci o jeden z biznesów w Tickfaw Harbor? Miałem tam, że brakowało mi chyba 2000$ strat i okazało się, że jedna z misji jest na małej wysepce, będącej w Southdown.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Udało się. Nie wiem właściwie dlaczego wczoraj nie wyświetlało mi nowych misji niszczenia biznesu mimo że restartowałem grę a dziś już tak ale dzięki temu mogę kontynuować rozgrywkę. Dzięki za chęć pomocy !! Można zamknąć temat :)

Wedle życzenia zamykam - niv

Obrazek
cron